SDCC 2023: Największy indyjski film w historii to Kalki 2898m

Udział amerykańskich studiów w tegorocznym SDCC był niewielki, a wiele osób opuściło to wydarzenie w wyniku trwających strajków zarówno Amerykańskiej Gildii Scenarzystów, jak i Gildii Aktorów Ekranowych. Ale istnieje szeroki świat kręcenia filmów poza filmem amerykańskim, telugu i hindi Kałki 2898 m.n.p.m Był to pierwszy indyjski film, który został zaprezentowany w hali H imprezy, z nowym zwiastunem, nowym tytułem i panelem.Kałki 2898 m.n.p.m To epicki film science-fiction z gwiazdorską obsadą, w tym telugu Baahubali Supergwiazda Prabhas, tamilska supergwiazda Kamal Haasan (ostatnio widziani w Wikram), indyjska aktorka Deepika Padukone (ostatnio widziana w Patan) oraz legendarnego indyjskiego aktora Amitabha Bachchana. Film jest dziełem reżysera Naga Ashwina, który jest najbardziej znany ze swojego wielokrotnie nagradzanego filmu biograficznego Moja praca. Niewiele wiadomo jeszcze o fabule, ale zwiastun pokazuje ogromne sekwencje bitewne, mnóstwo intryg i pustynną scenerię.

Początkowo określany jako projekt K, Kałki 2898 m.n.p.m Tytuł ujawniono na panelu SDCC. Jest to największy film budżetowy w historii kina indyjskiego, z budżetem około 75 milionów dolarów. Ten pierwszy był największym filmem budżetowym w historii kina indyjskiego $$$$czarujący thriller z 2022 roku, który zdobył Oscara i najpopularniejszy tytuł filmu Polygon nr 1 roku.

Kałki 2898 m.n.p.m Planowana data premiery to 12 stycznia w Indiach. Nie ma jeszcze ustalonej daty premiery w USA, ale film będzie dystrybuowany na całym świecie.

Czytaj więcej

READ  Czarna rodzina pozywa Sesame Place o dyskryminację

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *