Jak oglądać rozszerzony teleturniej Xbox i Bethesda i czego się spodziewać

Rozszerzona transmisja na żywo dla Xbox i Bethesda Games Showcase ma rozpocząć się za około pół godziny w momencie pisania tego tekstu. Oferta pojawia się tuż po tej, która rozpoczęła się na początku tego tygodnia, a Microsoft kontynuuje „rozszerzony” program obiecujący około 90 minut dodatkowych informacji o nadchodzących grach na konsolę Xbox. Oznacza to, że wkrótce możemy usłyszeć więcej o tytułach takich jak Forza Motorsport, Starfield i Redfall. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, kiedy zacząć, jak oglądać i czego się spodziewać.

Kiedy zostanie przedłużona oferta gier Xbox i Bethesda?

Wydarzenie rozpoczyna się dzisiaj, 14 czerwca, o godz. 10:00 czasu polskiego i potrwa do godziny 13:00 czasu wschodniego na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Poniżej możesz zobaczyć więcej czasów regionalnych.

Teraz graj: Rozszerzony pokaz gier na żywo w usłudze Xbox Live 2022

  • 10:00 czasu pacyficznego
  • 12.00 tomografia komputerowa
  • 13:00 czasu wschodniego
  • 18:00 czasu GMT
  • 2:00 JST (środa, 15 czerwca)
  • 3:00 AEST (środa 15 czerwca)

Jak długo przedłużona jest oferta gier Xbox i Bethesda?

Microsoft potwierdził, że Xbox & Bethesda Game Show potrwa około 90 minut. To tylko tyle, ile trwa główny event w ostatni weekend.

Czas na przedłużenie

Jak oglądać program gier Xbox i Bethesda

Xbox & Bethesda Games Showcase Extended będzie można oglądać w różnych miejscach, w tym na oficjalnych stronach Xbox w YouTube, Twitch, TikTok i nie tylko. GameSpot będzie również transmitował transmisję na żywo z programu, który możesz obejrzeć powyżej lub powyżej GameSpot na YouTube.

Czego można się spodziewać po rozszerzonym programie Xbox i Bethesda Game Show

Microsoft powiedział, że rozszerzone wydarzenie obejmie „nowe zwiastuny” i „głębsze spojrzenie” na wiadomości z głównego programu. Ponadto twórcy gier będą chętnie omawiać swoje projekty. Biorąc pod uwagę, że wydarzenie skupi się na grach pokazanych podczas głównego wydarzenia, może to oznaczać, że usłyszymy więcej o tytułach takich jak nowy Forza Motorsport, Bethesda’s Starfield, Redfall i Minecraft: Legends.

Aaron Greenberg, dyrektor ds. marketingu konsoli Xbox, wyjaśnił, że rozszerzone wydarzenie skupi się na „wywiadach z większym kontekstem” na temat tytułów pokazywanych podczas głównego wydarzenia.

Nie ma jednak gwarancji, o których usłyszymy wszystkoWięc nie bądź zbyt podekscytowany Jak dotąd nowa gra Hideo Kojimy na konsolę Xbox. Jak zawsze, w sklepie mogą pojawić się niespodzianki, więc sprawdzaj najnowsze informacje na GameSpot.

READ  Nowe MacBooki Pro 14 i Mac Mini firmy Apple są dostępne za nawet 400 USD taniej

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *