Jak pohamować entuzjazm skończyło się po 12 sezonach

Uwaga, spoiler! Ta historia zawiera szczegóły z finału serialu Ograniczyć entuzjazm W HBO.

Po 12 sezonach Larry David oficjalnie podpisał kontrakt z rolą Larry'ego Davida w jego własnym serialu komediowym HBO. Tak jak się spodziewał, nie spieszył się Seinfelda Aby pomóc związać luźne końce Okrążenie.

Akcja rozpoczyna się od powrotu Larry'ego do Atlanty, gdzie zostaje oskarżony o rozprowadzanie wody w lokalu wyborczym na początku sezonu. Razem z nim podróżują Jeff (Jeff Garlin), Susie (Susie Essman) i jego stary przyjaciel Leon (D.B. Smoove), który ogłasza, że ​​nadrobi zaległości w starych odcinkach serialu. Seinfelda Podczas lotu.

„Nigdy mi nie mówiłeś, że to program o cotygodniowych tyłkach” – krzyknął na Larry'ego.

Wjeżdżając do miasta, Larry spotyka wściekłego kierowcę przerzucającego ptaki o imieniu Cynthia (Allison Janney), który staje się ostatnią presją dla Richarda (nieżyjący już Richard Lewis w swoim ostatnim występie komediowym). Naturalnie Cynthia zaprzeczyła później jakoby to ona wdała się w bójkę z Larrym na autostradzie.

W sądzie prokurator okręgowy (Greg Kinnear) próbuje poprzeć swoją tezę, że Larry naruszył ustawę o uczciwości wyborów. I Stwarza ogólne zagrożenie dla społeczeństwa, przesłuchując kilku przeciwników z przeszłości komika: Mocha Joe (Saferio Guerra), Takahashi z klubu country (Dana Lee) i prawdziwego porucznika Alexandra Vindmana, który „nie będzie tolerował korupcji ze strony Trump, Putin czy Larry David.” Wrócił także Bruce Springsteen, podobnie jak Tracey Ullman (podobnie jak Irma Kostroski, która nie mogła uwierzyć, jak Larry nosił kiedyś stare buty z wystawy o Holokauście).

the Okrążenie Wspomnienia z przeszłości i gwiazdy wracały. Ted Danson pojawił się w Atlancie na procesie, podobnie jak Jerry Seinfeld (jako on sam), Dean Morris (jako sędzia) i Sharlto Copley (jako Michael Foshay).

Pomimo serdecznych odniesień do ławy przysięgłych, Larry nie był dla siebie dobrym świadkiem. Ława przysięgłych oczywiście skazuje Larry'ego.

READ  Khloe Kardashian błyszczy na uroczym zdjęciu z przeszłości z córką True podczas promowania Szafy Kardashian... po tym, jak została oskarżona o edytowanie zdjęć swojego ulubionego KOTA

„W przeszłości popełniałeś ciągle te same złe rzeczy” – mówi sędzia, skazując Larry'ego na rok więzienia.

Komik trafia do celi podobnej do tej, w której przebywali Jerry, George, Kramer i Elaine podczas polaryzującego finału serialu z 1998 roku. Seinfelda. Ale to nie koniec tej komedii: pojawia się prawdziwy Jerry, aby powiedzieć Larry'emu, że jest wolnym człowiekiem, ponieważ sędzia przysięgły złamał sekwestrację. Opłaty spadły!

„To koniec” – mówi Jerry, wskazując celę więzienną. „Nie chcesz tak skończyć. Nikt nie chce tego widzieć. Zaufaj mi”.

Gdy wychodzili z więzienia, Larry krzyknął: „Tak powinniśmy to zakończyć [Seinfeld] koniec!”

Jerry odpowiada: „Jak mogliśmy o tym nie pomyśleć?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *