Jak zdobyć Mantine'a w Pokemon Go i czy może być błyszczący?

Philipa Trahana

Mantine to fajny Pokemon, którego możesz zabrać ze sobą na wielkie bitwy ligowe w trybie PvP w Pokemon Go, ale jak go znaleźć i czy może być błyszczący? Dowiedzmy się wszystkiego, co musisz wiedzieć.

Mantine Generacji 2 to świetny Pokemon, który można zaliczyć do Wielkiej Ligi w Pokemon Go, ponieważ ten typ Wodny/Latający działa jak potężny atakujący.

Chociaż uzyskanie postaci małego Mantyke w Pokemon Go może być trudne, trenerzy będą mieli nieco łatwiejszy czas na zdobycie Mantine.

Dowiedzmy się więc wszystkiego, co trenerzy powinni wiedzieć o łapaniu Pokemona latawca w Pokemon Go, a także o tym, czy może być błyszczący.

Jak zdobyć Mantine'a w Pokemon Go

Najbardziej bezpośredni sposób przeciwstawienia się Mantine’owi jest następujący Losowe dzikie spotkanie. Aby zwiększyć szanse, mantyny zwykle można spotkać w morzach, gdzie istnieje większe prawdopodobieństwo złożenia jaj podczas deszczowej lub burzowej pogody.

Jednak trenerzy mogą nieco łatwiej znaleźć dzikie modliszki podczas wydarzenia Wielkie Niespodzianki w sezonie World of Wonders. Mantyn jest wzmocnionym dzikim spawnem podczas Wielkich Niespodzianek aż do zakończenia wydarzenia 9 kwietnia 2024 r., więc Trenerzy powinni korzystać z tych wzmocnionych spawnów, póki trwają.

Czy Mantine może być błyszczący w Pokemon Go?

Tak, Mantine może być błyszczący w Pokemon Go. Shiny Mantine zadebiutował w Pokemon Go w 2022 roku.

Chociaż może to być trudne do odróżnienia, Shiny Mantine ma jaśniejszy niebieski kolor na całym ciele, co czyni go bardzo puszystym Shiny Pokémonem.

To wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak zdobyć Mantine i czy może być błyszczący w Pokemon Go. Aby uzyskać więcej informacji o grze, zapoznaj się z poniższymi przewodnikami:

READ  Zaoszczędź 400 USD na telewizorze LG C2 OLED w Best Buy na Czarny piątek

Najsłodszy Pokemon wszechczasów | Jak pokonać Cliffa | Jak pokonać Sierrę | Jak pokonać Arlo | Jak pokonać Giovanniego | Wszystkie Pokemony Kota w Pokedexie | Każdy psi pokemon w Pokedexie | Jak zdobyć Kamienie Sinnoh | Jak zdobyć status najlepszego przyjaciela | Aktualni bossowie raidów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *