Jake Gyllenhaal twierdzi, że bycie niewidomym z prawnego punktu widzenia jest „pomocne”

Jake Gyllenhaal w swoich filmach nie zawsze nosi okulary, m.in Dom drogowy, Nocny pełzaczI Brokeback MountainAle zdecydowanie potrzebuje ich w prawdziwym życiu.

Aktor urodził się z „naturalnie rozdzielonym” leniwym okiem, od 6 roku życia nosi soczewki korekcyjne i nadal jest niewidomy – wynika z nowego profilu w Reporter z Hollywood. Jego wizja to teraz 20/1250.

Ale jemu to nie przeszkadza.

„Lubię myśleć, że to pomocne” – powiedział outletowi. „Nigdy innego nie zaznałem. Kiedy rano nie widzę, zanim założę okulary, to tu mogę być ze sobą”.

Subskrybuj Tygodnik RozrywkiBezpłatny codzienny biuletyn Otrzymuj najświeższe wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze spojrzenia, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.

Jake Gyllenhaal opowiada o swojej wizji.

Jeffa Spicera/WireImage


W rzeczywistości Gyllenhaal wykorzystał swoją ślepotę, aby ulepszyć swoją grę aktorską; Podczas kręcenia sceny w MańkutWedług artykułu „Gyllenhaal usunął komunikaty, aby zmusić się do uważnego słuchania”, gdy policja informuje jego postać o śmierci żony.

Następny w kolejce będzie Gyllenhaal, kolejna gwiazda serialu Apple TV+ Niewinny, thriller sądowy autorstwa pisarza Davida E. Kelleya i producenta wykonawczego JJ Abramsa, oparty na bestsellerowej powieści Scotta Turowa. Gyllenhaal gra zastępcę prokuratora okręgowego Rusty’ego Sabicha, który jest zamieszany w morderstwo.

Widzowie zobaczą aktora w tej roli w okularach. Powiedział, że jego postać w serialu jest wzorowana na jego ojcu chrzestnym, zmarłym Paulu Newmanie, i podobnie jak Newman nosi okulary pośrodku zapinanej na guziki koszuli.

„Nosił go też zawieszonego przy uchu i takie tam” – powiedział Gyllenhaal.

Nominowany do Oscara aktor poznał Newmana dzięki rodzicom, reżyserowi Stephenowi Gyllenhaalowi i scenarzystce Naomi Foner Gyllenhaal, która za swój film była nominowana do Oscara. Bez paliwa W 1988 r.

Aktor wyraził także swój podziw dla talentu swojej starszej siostry, reżyserki i aktorki Maggie Gyllenhaal i wyjaśnił, że aktorstwem zainteresował się, gdy zobaczył ją w jej gimnazjalnej produkcji filmu. Południowy Pacyfik.

„Moja siostra zawsze była wspaniała” – powiedział. „To spowodowało, że przedstawiłem mi coś, za czym nieuchronnie zawsze będę gonić. Zrobiłem krok, zrobiłem coś i pomyślałem: «Whoa, o mój Boże…». OK, spróbuję.”

Limitowany, ośmioodcinkowy serial Apple TV+ Niewinny Premiera w środę, 12 czerwca.

READ  Green Day zmienia tekst, aby krytykować Donalda Trumpa podczas nowojorskiej audycji – ostateczny termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *