Kerry Washington opowiada o skazaniu Donalda Trumpa i głosowaniu na przestępców

Kerry Washington otwarcie opowiada o swoich przemyśleniach na temat impeachmentu Donalda Trumpa i tego, że może on nadal kandydować na prezydenta.

W Konwersacja z gwar przed wydaniem Nie uwięziony W odcinku drugiego sezonu z 17 lipca opowiedziała także o tym, jak inaczej można postrzegać przestępców teraz, gdy były prezydent został skazany za 34 przypadki fałszowania dokumentacji handlowej.

Wszystko „Zmieniły się moje odczucia co do tak zwanego wymiaru sprawiedliwości” – powiedziała w publikacji. „Jesteśmy w ciekawym momencie, jeśli chodzi o… [the question of]„Kim jest przestępca?” Uwielbiam to, co ludzie udostępniają w mediach społecznościowych; [saying that] „Jeśli ktoś skazany za przestępstwa może nadal kandydować na prezydenta, powinniśmy usunąć to pole z wniosków o pracę”.

the Aktorka i producentka zwróciła także uwagę, że skoro przestępca może kandydować na prezydenta, powinien mieć możliwość głosowania.

„Ten” ogromny. ogromny. Ironią jest to [Gov.] Kontynuowała: „Ron DeSantis próbował uniemożliwić to w rodzinnym stanie Trumpa na Florydzie przyjęto ustawę zezwalającą osobom przebywającym w więzieniach na głosowanie, a DeSantis starał się zrobić wszystko, co mógł”. [undercut] „Donald Trump może nie być w stanie głosować w swoim rodzinnym stanie”.

Wyjaśniła, że ​​bycie przestępcą stało się kolejnym pudełkiem, w którym umieszcza się ludzi i zakłada się, kim są i do czego są zdolni, podobnie jak płeć czy rasa. Zauważyła to również, kiedy pojawiła się w programie skandalTo był pierwszy raz, kiedy wiele osób pozwoliło czarnej kobiecie spędzać tak dużo czasu w swoich domach.

„Była prawdziwą ludzką istotą, której nie można opisać mianem „czarnej kobiety”. [She had] „Był pełen zawiłości, niuansów, wad i pomysłowości. Był ambitny, ale jednocześnie bardzo chaotyczny” – powiedział Waszyngton, dodając: „Teraz pozwalamy na tego rodzaju głębię społeczną i psychologiczną w przypadku przestępców i powracających także obywatele.”

READ  Keanu Reeves świętuje liczbę zgonów aktora Johna Wicka Stunta

A w innym miejscu rozmowy Aktorka opowiedziała, jak się czuła, uczęszczając do białych instytucji, takich jak Spence School w Nowym Jorku i George Washington University, dało jej możliwość wkroczenia w elitarne przestrzenie w swojej karierze.

Ujawniła, że ​​chodzenie do tych szkół pozwoliło jej jako czarnej kobiecie nabrać większej pewności siebie w typowo białych przestrzeniach.

„Kiedy ludzie dowiadują się, że chodziłam do Spence, natychmiast miękną i opowiadają się za jakąś ideą normalności” – powiedziała. „Nagle wpasowałem się w tę sytuację, jakby samo powiedzenie im, że poszedłem do Spence, oznaczało, że wszyscy przyznaliśmy, że rozumiem ich podstawowe zasady i że nie zrobię niczego, co mogłoby sprawić, że poczują się niekomfortowo, ponieważ jestem dobrze wyszkolony jestem czarną osobą, mam wrażenie, że muszę być wyjątkowy, żeby zostać wpuszczonym do tego miejsca.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *