Kevin Bacon mówi, że będzie obecny na balu maturalnym liceum „Footloose”.CNN

Kevin Bacon jest gotowy na bal.

W tym tygodniu Bacon ogłosił w sali gimnastycznej pełnej uczniów Payson High School w Utah, gdzie kręcono jego słynny film „Footloose”, że pojawi się na balu maturalnym w szkole.

Stało się tak po tym, jak studenci rozpoczęli kampanię nawołującą aktora do wzięcia udziału w wydarzeniu. Przeniesienie szkoły Payson High School planowane jest na koniec roku szkolnego.

Kampania #BacontoPayson w mediach społecznościowych była zbiorowym przedsięwzięciem, w ramach którego zaangażowano uczniów w choreograficzne przeróbki filmów i wideo w nadziei, że przyciągną uwagę Baconto.

W reklamie wyemitowanej wDzisiajpokazu Bacon podziękował uczniom za zaproszenie, nazywając film i szkołę średnią „dużą częścią mojego życia”.

Kiedy ogłosił, że przyjedzie, uczniowie zgromadzeni w szkole wiwatowali.

Obrazy CBS/Getty

„Footloose” wyreżyserował Herbert Ross, a scenariusz napisał Dean Pitchford. Tutaj, w środku, Kevin Bacon w roli Ren.

„Dziękuję chłopaki. Zatańczmy” – powiedział Bacon.

W wydanym w 1984 roku filmie „Footloose” Bacon wciela się w nastolatka, który przeprowadza się do małego miasteczka, w którym obowiązuje zakaz tańca i pracuje nad uchyleniem tego surowego zakazu. Wszystko kończy się sceną koncertową, po części dzięki Kenny’emu Logginsowi, która wciąż wydaje się rezonować.

READ  Mo Austin, legendarny szef wytwórni Warner Bros., zmarł w wieku 95 lat – Billboard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *