Star Trek Piccard: Livar Burton dołącza do trzeciego sezonu jako Jordi La Forge

Star Trek: Picard W trzecim i ostatnim sezonie wprowadza zaporę znajomych twarzy.

Paramount + ogłosił we wtorek, że Star Trek: Następne pokolenie Absolwenci LeVar Burton (który grał Geordi La Forge), Gates McFadden (Beverly Crusher) i Michael Dorn (Worf) zostali dodani do obsady w trzecim sezonie.

Ponadto, weteran franczyzy Jonathan Frakes, Marina Sirtis i Brent Spiner – którzy pojawili się w pierwszym sezonie – mają powrócić jako Riker, Troi i Data, odpowiednio.

Obejrzyj ogłoszenie o castingu w powyższym filmie.

„Pamiętam, jak oglądałem premierę filmu Star Trek: Następne pokolenie Prawie 34 lata z tatą, tak jak było wczoraj. „To była iskra, która rozpaliła moją miłość do science fiction” – powiedziała w oświadczeniu Terri Matalas, która będzie prezenterką trzeciego sezonu. „Dlatego bardzo trafne jest, że historia Jeana-Luca Picarda kończy się uhonorowaniem początku jego drogimi i najwierniejszymi przyjaciółmi z USS Enterprise. Byłoby niedopowiedzeniem powiedzieć, że godne pożegnanie tych postaci jest zaszczytem. To wszystko zaszczyt. Star Trek: Picard Nasz zespół i ja nie możemy się doczekać, aż fani przeżyją tę niesamowitą przygodę na statku na wysokie stawki w sezonie 3! „

Drugi sezon, obecnie emitowany, zabiera legendarnego kapitana i jego załogę w podróż w przeszłość. Picard musi „zrekrutować starych i nowych przyjaciół, aby stawić czoła niebezpieczeństwom Ziemi w XXI wieku w desperackim wyścigu z czasem, aby ocalić przyszłość galaktyki – i zmierzyć się z ostateczną próbą jednego z jego największych wrogów”, według oficjalnego opis.

W sezonie powróciła Whoopi Goldberg jako stara przyjaciółka i powierniczka Jinana Picarda. Dodatkowo John de Lancy ponownie wciela się w rolę Q, wszechmocnego mutanta, który promienieje z Testem Picardem, oraz Annie Wershing (krzakA Pamiętniki wampirów) powtórzył jako Borg Queen, znany złoczyńca wprowadzony po raz pierwszy w filmie z 1996 roku Star Trek: Pierwszy kontakt (Następnie zagrany przez Alice Craig). Jerry Ryan występuje obecnie w roli głównej Star Trek: Voyager Siedem.

READ  Kim Kardashian i Kanye West biorą udział w meczu piłki nożnej w Saint, rozmawiając na uboczu

Czy jesteś podekscytowany, aby zobaczyć? następne pokolenie Basen gangsterski na sezon 3? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *