Kevin Huber ogłosił zakończenie kariery

Były wieloletni gracz Cincinnati nazywa to karierą.

Kevin Huber ogłosił zakończenie kariery w piątek rano.

Wybrany w piątej rundzie z Cincinnati w drafcie 2009, Huber całą swoją karierę grał dla Bengals. Powstrzymał pracę zespołu od pierwszego tygodnia jako debiutant do połowy ubiegłego sezonu. Gdy wyniki Hubera spadły, klub zastąpił Hubera Drew Chrismanem.

Huber miał średnio 43,2 jarda na punt i 37,4 jarda netto w pierwszych dziewięciu meczach Cincinnati. W ostatnich siedmiu meczach Chrisman zdobywał średnio 47,8 jarda na punt i 42,6 jarda netto.

Huber został zwolniony na początku grudnia, ale podpisał kontrakt z drużyną treningową zespołu.

„26 kwietnia 2009 roku otrzymałem telefon, który na zawsze zmienił moje życie” – powiedział Huber w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych. „Od dzieciaka z Cincinnati, który oglądał moje Bengals na Riverfront Stadium, po powołanie ich jako rozgrywającego. jest czymś, z czego składają się sny

. Ostatnie 14 lat było poza moją wyobraźnią i zawsze będę wdzięczny za możliwość bycia częścią organizacji Bengals.

„Moim kolegom z drużyny, trenerom, front office i personelowi nie mogę wystarczająco podziękować za wsparcie i poświęcenie przez całą moją karierę. To był przywilej uczyć się od każdego z was i pracować z każdym z was. A dla wszystkich fanów Bengals, wasza determinacja i niezachwiany entuzjazm dla naszej drużyny i miasta nie mają sobie równych. Mogę się podpisać jako numer 10, ale lepiej uwierzcie, że będę w dżungli skandując „yaar dei” razem z wami wszystkimi.

W 216 meczach z Cincinnati Huber uzyskał średnio 45,3 jarda na punt i 40,2 jarda netto. Wylądował 34,2 procent swoich puntów wewnątrz linii 20 jardów.

READ  Biden mówi, że Amerykanie są „przekonani”, że system bankowy jest bezpieczny po upadku SVB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *