Kim jest Doll w The Masked Singer? Zobacz wskazówki!

źródło: lis

Elżbieta Randolph — autorka

Sezon 9 Zamaskowany piosenkarz To już prawie koniec, więc zostało tylko kilka tygodni, zanim gospodarz Nick Cannon ogłosi kolejnego zwycięzcę konkursu. Zanim tam dotrzemy, fani chcą wiedzieć, kto stoi za jednym z jego najpotężniejszych rywali – Dollem.

Poniższy artykuł kontynuuje ogłoszenie

Fioletowa cekinowa sukienka lalki, oszałamiająco odważne akcesoria i elektryzujące podpowiedzi głosowe fanów, którzy mogą być osobą za maską. Więc kto jest wykonawcą za maską Doll? Oto, co wiemy do tej pory.

Lalka z sezonu 9 The Masked Singer

źródło: lis

Poniższy artykuł kontynuuje ogłoszenie

Lalka na „Zamaskowanym śpiewaku” – wskazówki

Doll dało nam wiele do myślenia o kontynuacji występu „Don’t You Forget About Me” zespołu Simple Minds z końca lat 80., który odbył się 29 marca. Mamy też kilka wskazówek z odcinka z 9 marca, kim oni są!

 • Lalka pełna zwierząt
 • pocałunek szminki
 • afisz teatralny
 • różowa flaga
 • Lakier do włosów
 • Życie było trochę skaliste.
 • „Chociaż moja kariera filmowa jest onieśmielająca”, powiedział „Ghostwriter” Doll, „najbardziej zadziwia mnie praca z artystami, którzy zdobyli wiele nagród Grammy”.

Lalka na temat „Zamaskowanego śpiewaka” – domysły

Uwaga spoiler! Chociaż nie wiemy na pewno, kto kryje się za maską lalki, poprawna tożsamość może zostać podana na podstawie poniższych domysłów.

Chociaż brzmiały bardzo kobieco i dziewczęco, ich głęboki, męski klimat potwierdził, że wokalista może być artystą-mężczyzną.

Poniższy artykuł kontynuuje ogłoszenie

 • Czas poznać opinię jurorów! Robin myśli, że Doll to Gene Simmons, a Jenny myśli, że Doll to ktoś z Mötley Crüe. Dodatkowo Nicole kontynuowała klasyczną rockową falę ze zgadującym Sebastianem Bachem. Z biegiem wydarzeń Kane odgaduje chłopca, Donniego Wahlberga. Jednak ta teoria została obalona, ​​gdy członek New Kids on the Block faktycznie był na widowni.
 • Poniższy artykuł kontynuuje ogłoszenie

  Więc kim jest Doll w The Masked Singer? Odpowiedź to…

  Lalka nie została jeszcze ujawniona w serialu! Chociaż z pewnością zaktualizujemy, gdy tylko to się skończy! Koniecznie obejrzyjcie dziś odcinek z nami, aby ujawnić Doll!

  Sprawdź nowe odcinki Zamaskowany piosenkarz w Fox w środy o 20:00 czasu wschodniego.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *