Kirk Cousins ​​ma roczne przedłużenie o 35 mln dolarów z Wikingami do 2023

Kirk Cousins ​​pozostanie w Minnesocie przez co najmniej 2023 rok.

Wikingowie zamierzają przedłużyć pełną gwarancję kuzynów w wysokości 35 milionów dolarów rocznie, co daje mu kontrakt do 2023 r., powiedział Tom Belisero z NFL Network. Minnesota ogłosiła później, że zasadniczo zgodziła się na rozszerzenie z kuzynami.

Belisero dodał, że do 2022 r. kuzyni zostaną podniesieni do 40 milionów dolarów, a 55 milionów dolarów zostanie zapłaconych do marca przyszłego roku i to byłaby zasada braku handlu. Nowa umowa pozwala Minnesocie zaoszczędzić prawie 14 milionów dolarów na liście płac.

Pomimo biznesowego zainteresowania Wikingów kuzynami w ostatnich tygodniach, nowy główny trener Kevin O’Connell dał jasno do zrozumienia, że ​​chce pracować z doświadczonym temperem, który powiedział, że spodziewa się kuzynów w połowie lutego.Bycie częścią tego, co robimy”.

Trzykrotny profesjonalny melonik, z dwoma typami, które zdobył w swoich czterech sezonach z Wikingami, pochodzi z sezonu, w którym rzucił 4221 jardów, 33 przyłożenia i siedem przechwytów. Jednak Wikingowie poszli 8-9 w zeszłym roku i nie udało im się przejść sezonu przez Cousins ​​Center po raz trzeci w ciągu czterech sezonów.

Niemniej jednak kuzyni nadal rozbijają bank. Tak jak Wspomniany przez Belicero, Pomiędzy dwoma patentami podczas swojego pobytu w Waszyngtonie i trzema transakcjami w Minnesocie, Cousins ​​ma zapewnione pełne umowy gwarancyjne na osiem kolejnych sezonów. Jeśli kombinacja Cousins-O’Connell doprowadzi do większego sezonu 2021, Cousins ​​mogą ponownie pracować nad kolejną nową umową w tym samym czasie w przyszłym roku.

READ  PAHO podaje, że liczba przypadków dengi w USA przekracza 5,2 miliona, co stanowi roczny rekord epidemii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *