Komunikaty na żywo: 19 dzieci zginęło w strzelaninie w szkole podstawowej w Wolde w Teksasie

44-letnia Eva Mireles, pedagog od 17 lat, uczyła czwartoklasistów w Rob Elementary School, kiedy jej ciotka, Lydia Martinez Delcado, potwierdziła, że ​​wśród zabitych była jej synowa. Delcado powiedział, że jego zięć, Ruben Ruiz, był policjantem w okręgu szkolnym Wolde i poślubił Mirels. Para miała córkę, która niedawno ukończyła studia, powiedział Delcado.

Delcado powiedział, że Mirelus była szczęśliwa i aktywna, i przypomniał sobie, jak obudziła się przed wschodem słońca z innymi krewnymi na wycieczkę podczas zjazdu rodzinnego. „Zrobiła wszystko, co mogła, aby żyć dłużej, a tutaj zostało to zredukowane” – powiedział Delcado w wywiadzie telefonicznym w środę rano.

Audrey Garcia powiedziała, że ​​nigdy nie zapomni uwagi, jaką Mirrels poświęciła swojej 23-letniej córce, kiedy była w trzeciej klasie.

„Moja córka ma zespół Downa i była jedną z pierwszych uczennic, które w tym czasie zostały włączone do zwykłej klasy” – powiedział Garcia, który obecnie mieszka w San Antonio. Pani Mireles zawsze wychodziła ponad wszystko.Nigdy nie widziała KP jako mniej zdolnej niż inni studenci.

We wtorek Garcia opublikował Zdjęcie na Twitterze Jego córka i Mirles powiedzieli, że wyraził zaangażowanie nauczyciela. Garcia powiedziała, że ​​usłyszała historię o tym, jak jej córka ukończyła szkołę średnią i pracowała w nowym biznesie jubilerskim dwa lata temu, po tym, jak zrobiła to w lokalnej stacji telewizyjnej. Garcia powiedział, że Mirals często sięgali na Boże Narodzenie, ponieważ KP dała jej ozdobę w prezencie.

„Powiedziałby, że zawsze myśli o kawie, kiedy stawia choinkę” – powiedział Garcia. „Nawet po tych latach nadal dbała o KP jako studentka. Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, jaka jest, jakim jest pedagogiem. Nie chcę o niej zapomnieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *