Konami i Blubber Team ogłaszają remake Silent Hill 2 na PS5 i PC

Wydawcy Konami i deweloper Grupa Bloopera Ogłosili, że zrobią remake Silent Hill 2 dla PlayStation 5 I szt (Parowy) Data premiery nie została ogłoszona.

Oto przegląd gry za jego pośrednictwem Strona Steam:

Po otrzymaniu listu od zmarłej żony James udaje się do miejsca, w którym łączyło ich wiele wspomnień: Silent Hill, mając nadzieję, że zobaczy ją jeszcze raz. Tam, nad jeziorem, znajduje kobietę taką jak ona.

– Nazywam się… Maria – uśmiechnęła się dziewczyna. Jej twarz, jej głos… wygląda dokładnie tak jak ona.

Doświadcz najbardziej uznanej klasy mistrzowskiej w tej serii — psychologicznego survival horroru — na najnowszym sprzęcie z przerażającą grafiką i trzeźwymi dźwiękami.

Oto kilka cytatów z personelu:

Komentarz producenta Motoi Okamoto (kierownik produkcji)

Ciche Wzgórze Powraca do gry na wysokim poziomie. Z dumą ogłaszamy premierę Silent Hill 2 dla PlayStation I para, lepiej Ciche Wzgórze cd. Czekaj na ten wysokiej jakości remake przywrócony do życia przez zespół Gra horror ekspertów.”

Koncepcja kompozytora Akiry Yamaoki

Ciche Wzgórze Inspiracją dla mnie. Jestem bardzo wdzięczna za pracę, którą tak długo kochałam. Znów rozwija się nowa historia. Czekaj na czas, kiedy będziesz mógł ponownie zanurzyć się w tym świecie.

Koncepcja autorstwa artysty koncepcyjnego Masahiro Ito

Piramida Głowa wraca. Nowa podróż dla tych, którzy znają oryginał, historia jego pochodzenia dla tych, którzy znają postać. I… tak niezapomniane
Podróż człowieka najściślej związanego z tym potworem.

Komentarz Piotra Papio, prezesa Blubber Team

Silent Hill 2 Gra, która ukształtowała naszą wspólną wizję w zespole Blubber. To jest nasza gra przygoda W tworzeniu gier. Teraz stoimy przed ostatecznym wyzwaniem. Przetłumaczenie wspomnień z dzieciństwa z finałowej gry na język, z którym współcześni gracze mogą jednocześnie korzystać, jest wyzwaniem Rękodzieło Oryginalne doświadczenie. 20 lat temu genialnie myślący zespół Konami stworzył jedną z najbardziej niezwykłych gier w historii elektronicznej rozrywki. Wspólnie Konami i zespół Blubber zapewnią, że Silent Hill 2 Po raz kolejny błyszczy, wyznaczając nowe standardy dla gatunku i zapewniając niezapomniane wrażenia kolejnemu pokoleniu fanów. Poprzez naszą pracę jesteśmy zdeterminowani, aby pokazać, że zespół Blubber dąży do osiągnięcia szczytu rozwoju gier, skalując wyżyny możliwości. Nie możemy się doczekać, aż gracze zobaczą naszą pracę.

Obejrzyj zwiastun ogłoszenia poniżej. Sprawdź pierwsze zrzuty ekranu w galerii.

READ  Wojna między Izraelem a Hamasem: zginęło 30 000 Palestyńczyków, twierdzi Ministerstwo Zdrowia Gazy

Ogłoś zwiastun

język angielski

język japoński

Zrzuty ekranu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *