Końcowy wynik Giants-Colts: Giants pokonali Colts 38-10 i awansowali do playoffów

East Rutherford, NJ – NY Giganci z Nowego Jorku W niedzielę zakwalifikowali się do swojego pierwszego miejsca w play-off od sezonu 2016, wygrywając 38-10 z… Indianapolis Colts. Giants mają bilans 9-6-1, a Colts 4-11-1.

Giganci przekroczyli również barierę 30 punktów po raz pierwszy od 5. tygodnia sezonu 2020 – dokładnie 11 października – kiedy Daniel Jones przebiegł 18 jardów, aby zdobyć wynik na 10:40 przed końcem trzeciej kwarty. Giants rozegrali 43 mecze bez zdobycia 30 punktów.

Jones miał cztery dni przestoju. Ukończył 19 z 24 podań na 177 jardów i dwa przyłożenia. Pobiegł także 11 razy na 91 jardów i dwa przyłożenia. Jones wyszedł z gry na nieco ponad siedem minut przed skandowaniem „Daniel Jones”.

Saquon Barkley przebiegł 12 razy na 58 jardów. To pozwoliło mu przekroczyć swój rekord w jednym sezonie 2018, który wyniósł 1307 jardów w biegu. Ma teraz 1312 jardów w biegu.

Richie James świętuje lądowanie saltem w tył.
Zdjęcie autorstwa Jamiego Squire’a/Getty Images

Podsumowanie pierwszej połowy

Giants objęli prowadzenie w meczu w dominującej drugiej kwarcie, obejmując prowadzenie 24-3 w szatni. Jones rzucił podaniami przyziemienia w drugiej kwarcie z 6 jardów do Richiego Jamesa i Isayi Hudgens, Landon Collins odpowiedział przechwyceniu przez Nicka Folesa 52 jardy na przyłożenie, a Graham Gano dodał rzut z gry z 36 jardów.

Jones zakończył połowę 15 z 20 na 131 jardów, dwa przyłożenia i 34 jardy w pośpiechu na ośmiu prowadzących.

Wyrzucenie Kayvona Thibodeaux pod koniec rundy wyeliminowało Folesa z gry z powodu kontuzji żebra.

Wyciągnij wszystkie zaciski

Giants sprowadzili legendarnego obrońcę Hall of Fame, Lawrence’a Taylora, aby odniósł zwycięstwo na początku meczu. Taylor wybiegł z tunelu przy gromkich brawach.

Indianapolis Colts kontra New York Giants

Zdjęcie Vincenta Albana/Getty Images

Wyglądać

wieści o kontuzjach

A defensywny liniowy Leonard Williams opuścił mecz w trzeciej kwarcie ze spadkiem. Williams od kilku tygodni borykał się z problemem szyi.