Kontrakty terminowe Dow rosną, ponieważ rynek czeka na ogromną podwyżkę stóp Fed

Kontrakty terminowe Dow Jones wzrosły w środę wcześnie, wraz z kontraktami terminowymi na S&P 500 i Nasdaq, podczas gdy Bitcoin nadal spadał, podczas gdy rentowności obligacji nieco spadły.
XKorekta na giełdzie miała we wtorek mieszaną sesję, ponieważ rentowności obligacji skarbowych nadal gwałtownie rosły. Inwestorzy koncentrują się na ogłoszeniu o środowym posiedzeniu Rezerwy Federalnej, na którym decydenci mają zatwierdzić bardzo dużą lub bardzo dużą podwyżkę stopy Fed.

Usługi ilościowe (PWR), zdrowie (HQY), Energia Cheniere (skroplony naturalny gaz), drzewo dolara (DLTR) A Lee Otto (LI) to akcje do obejrzenia. Wszyscy wyglądają na silnych Linie siły względnejnawet jeśli ceny akcji mają problemy z utrzymaniem.

Trwają zapasy LNG Tabela liderów IBD. Na liście obserwowanych liderów i na niej znajduje się akcje PWR IBD Big Cap 20. Li Auto jest w magazynie w wada 50. HealthEquity było wtorkowym zapasem IBD.

Zamieszczony w artykule film omawia działania rynku i analizuje akcje Cheniere Energy, Li Auto i DLTR.

podczas gdy, Tesla (TSLA) odwrócił się nieznacznie w górę po przejściu w kierunku dołka z 24 maja na poziomie 620,54. Akcje Tesli zamknęła się o 2,4% na poziomie 662,67, ale daleko jej do listopadowego szczytu na poziomie 1243,49. Krajowa Administracja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego prawdopodobnie opublikuje w ciągu najbliższych kilku dni dane dotyczące kolizji, które obejmują systemy wspomagania kierowcy, odnotowując dużą liczbę wypadków z autopilotami w Tesli. NHTSA rozszerzyła sondę Tesla Autopilot.

Spotkanie Fed

Dwudniowe posiedzenie Fed zakończy się w środę ogłoszeniem o godz. 14.00 czasu wschodniego, po którym nastąpi konferencja prasowa prezesa Fed Jerome’a ​​Powella. Po piątkowym gorącym raporcie CPI, który pokazał, że inflacja osiągnęła najwyższy od 40 lat poziom 8,6%, pojawiły się spekulacje, że decydenci Fed podniosą w środę stopy procentowe o 75 punktów bazowych, a nie tylko o 50 punktów bazowych.

Fed nie lubi się dziwić, a Powell powiedział po majowym posiedzeniu Fed, że 75 punktów bazowych nie wchodzi w grę. Bank centralny może jeszcze podnieść stopy o 50 punktów bazowych, a Powell wskazuje, że 75 punktów bazowych jest w tabeli na lipiec i wrzesień.

Ale po tym, jak urzędnicy Fed najwyraźniej wyciekli do Dziennik Wall Street W poniedziałek rozważana jest znacząca podwyżka stóp. Widzisz, jak rynek porusza się o 75 punktów bazowych prawdopodobnie.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow Jones wzrosły o 0,5% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,6%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 wzrosły o 0,7%.

READ  Zscaler Stock pojawia się jako najlepsze szacunki Zscalera dotyczące wzrostu cyberbezpieczeństwa w chmurze

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 10 punktów bazowych do 3,38%.

Ceny ropy naftowej spadły o 1%. Kontrakty terminowe na gaz ziemny nieznacznie wzrosły po wtorkowym załamaniu.

Cena bitcoina spadła poniżej 21 000 USD i osiągnęła najniższy poziom od 18 miesięcy w obliczu szerszych obaw o kryptowalutę.

Dane gospodarcze Chin za maj okazały się nieco lepsze niż oczekiwano w obliczu wciąż silnych ograniczeń COVID. Sprzedaż detaliczna spadła o 6,7% w porównaniu z poprzednim rokiem, przewyższając prognozy spadku o 7,1%. Produkcja przemysłowa wzrosła o 0,7% wobec oczekiwań spadku o 0,7% i spadku o 2,9% w kwietniu. Wraz z zakończeniem blokady w Szanghaju 1 czerwca, aktywność gospodarcza powinna w tym miesiącu odbić.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


giełda we wtorek

Wtorkowa sesja na giełdzie była mieszana, a obroty przed ogłoszeniem posiedzenia Fed w środę były niewielkie.

Dow Jones Industrial Average spadł we wtorek o 0,5% handel na giełdzie. S&P 500 spadł o 0,4%. Indeks Nasdaq Composite wzrósł o 0,2%. Mały Russell 2000 zatonął 0,4%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 12 punktów bazowych do 3,48%, po ogromnych ruchach w ostatnich dniach. Rentowność dwuletnich obligacji wzrosła o 15 punktów bazowych do 3,43% Rentowność 30-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 6 punktów bazowych do 3,43%, ale obecnie jest niższa niż rentowność 10-letnich, a nawet przy rentowności dwuletniej. Jeżeli rentowność dwuletnia przesunie się powyżej rentowności 10-letniej, krzywa zostanie odwrócona z rentowności dwuletniej na rentowność 30-letnią. Rosnąca i płaska krzywa dochodowości odzwierciedla ryzyko stagflacji, z potencjałem recesji rosnącym wraz ze wzrostem inflacji i wzrostem stóp Fed.

Ceny ropy naftowej w USA spadły o 1,7% do 118,93 USD za baryłkę.

Ceny gazu ziemnego spadły o 16%. Terminal Freeport LNG, który został zamknięty z powodu pożaru w dniu 8 czerwca, nie zostanie ponownie otwarty przez 90 dni i nie będzie w pełni operacyjny do końca roku. Oznacza to mniejszy eksport gazu ziemnego.

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) wzrósł o 0,8%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (pasować) spadły o 0,6%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) wzrosła o 0,6%. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) zaliczka 0,7%.

READ  Sprzedaż pojazdów elektrycznych w Kalifornii odnotowuje pierwszy spadek od dekady: raport

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) spadła o 1,3%, a US Global X Fund for Infrastructure Development (kolebka) spadła o 0,7%. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty) zrezygnować z 1%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) spadła o 0,8%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) do 0,2% i fundusz Financial Select SPDR ETF )XLF) w dół o 0,9%. SPDR Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej (XLV) zrezygnował z prawie 1%.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) wzrósł o 1,1%, a fundusz ARK Genomics ETF (ARKG) 1,3%. Akcje Tesli nadal prowadzą wśród ETF-ów na Ark Invest.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


czas do obejrzenia

Akcje Quanta Services spadły o 1,8% do 123,55 we wtorek, tuż powyżej 50-dniowej passy. Zapasy PWR w pliku podstawa kubka z uchwytem Z 138,56 punktów kupna.

Akcje HealthEquity wzrosły we wtorek o 5,9% do 68,42, odbijając się od linii 50-dniowej, przełamując niektóre krótkoterminowe poziomy i przełamując linię trendu. Na lepszym rynku wtorkowy ruch mógł zapewnić wczesne wejście. W tym momencie akcje HQY są teraz rozszerzone od tego wpisu. Zamyka się w oficjalnym punkcie zakupu 72,80 od A podstawa kubka. HealthEquity prawie podwoiło się na początku grudnia po długim spadku, podczas gdy zyski od kilku kwartałów były niższe.

Akcje LNG wzrosły o 2,2% do 130,40, wciąż poniżej 50-dniowej średniej ruchomej. Akcje Cheniere osiągnęły w poniedziałek minima konsolidacji, prawdopodobnie przygotowując grunt pod podwójną bazę na poziomie 146,45 punktów kupna. Cheniere Energy, ze swoim terminalem eksportowym LNG, powinna wykorzystać problemy terminalu Freeport LNG, który obniża krajowe ceny gazu ziemnego i podnosi światowe ceny LNG.

Akcje DLTR wzrosły o 0,65% do 156,02, napotykając opór na linii 50 dni. według Analiza MarketSmith. Akcje spadły i odbiły początkowo w drugiej połowie maja celowanie (TGTZarobki Błędy i ostrzeżenia, a następnie solidne zarobki i wskazówki od Dollar Tree.

Akcje Li Auto wzrosły o prawie 11% do 32,22, osiągając najlepszy poziom od 3 stycznia. Akcje skoczyły z 18,82 9 maja, odbijając się powyżej 200-dniowej linii 6 czerwca. Głęboka konsolidacja z prawdopodobieństwem zakupu 37,55 pipsa. Ale akcje mogą korzystać z długiego uchwytu lub nawet oddzielnej bazy w ramach głębokiej konsolidacji, aby umożliwić nadgonienie głównych średnich, zwłaszcza linii 50-dniowej. Li Auto odnotowuje wzrost wraz z udziałami innych firm produkujących samochody elektryczne w Chinach Nowy (NIO), Exping (XPEV) A BYD (BYDDF), gdy przeciwności Covid osłabły, samorządy zwiększają dotacje na samochody elektryczne.

READ  Chiński Sinopec planuje największe w historii wydatki inwestycyjne

Wszyscy producenci samochodów będą mieli nowe modele w nadchodzących tygodniach, a Nio wprowadza w środę ES7, całkowicie elektryczny SUV. Li Auto zaprezentowało nowy hybrydowy SUV, L9, 21 czerwca. Mówiąc szerzej, chińskie akcje notowane na giełdzie w USA, w tym Internet, wzrosły w ostatnich tygodniach.

Analiza rynku

Dow Jones, S&P 500 i Nasdaq Composite skoczyły niżej w poniedziałek, ale zamknęły się z mieszanym wynikiem. Russell 2000 obniżył swój najniższy poziom w maju, wyznaczając najgorszy poziom od listopada 2020 r. Indeks małych przedsiębiorstw znajduje się poniżej maksimów sprzed Covid.

Biorąc pod uwagę masowe posiedzenie Fed w środę po południu, wtorkowy ruch na rynku o niskim wolumenie nie ma znaczenia.

Niezależnie od tego, czy Fed podniesie stopy o 50 punktów bazowych, czy o 75 punktów bazowych w środę, klimat makroekonomiczny nie jest sprzyjający dla rynku i może nie sprzyjać jeszcze przez jakiś czas. Ryzyko recesji jest wysokie, podczas gdy inflacja pozostanie wysoka w dającej się przewidzieć przyszłości.

Jednak to, co naprawdę ma znaczenie, to reakcja na wiadomość. Giełda może odbić się po środowej podwyżce stóp i wypowiedziach Powella, ale nie oznacza to per se zmiany charakteru. Inwestorzy muszą zobaczyć Dzień kontynuacji Aby potwierdzić każdą próbę rajdu. Nawet wtedy potwierdzony trend wzrostowy może być kolejnym krótkoterminowym zwyżką bessy.

W tej chwili Nasdaq Composite i S&P 500 znajdują się na rynkach spadkowych, podczas gdy Dow znajduje się w ostrej korekcie.


Czas na rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Bessy to nie czas na odwagę. Inwestorzy powinni być na uboczu. Jedynymi wyjątkami mogą być długoterminowi zwycięzcy lub niektóre pozycje w energetyce, ale i tutaj inwestorzy powinni rozważyć przynajmniej częściowe zyski.

Na razie inwestorzy powinni popracować nad swoimi listami obserwacyjnymi, przeglądając przeszłe transakcje i historyczne bessy.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie na bieżąco z trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Tesla kontra BYD: Którego giganta EV najlepiej kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *