Kontrakty terminowe Dow: Zwyżki na rynku powróciły, jak powiedział ten jastrząb z Fed; Latanie w zawodach Tesli

W piątek rano kontrakty terminowe na Dow Jones nieznacznie wzrosły wraz z kontraktami terminowymi na S&P 500 i Nasdaq, przy czym UnitedHealth wspierał UnitedHealth, podczas gdy na Kapitolu słabły nadzieje na akcje energii słonecznej. Zwyżka na giełdzie oparła się dużym porannym stratom, zamykając się w czwartek mieszanymi, gdy dwóch jastrzębich urzędników Rezerwy Federalnej nieco złagodziło obawy o podwyżkę stóp procentowych.
XSkładnik Dow Jones Wielka Grupa Zdrowia (Organizacja Narodów Zjednoczonych) wspomniany Wyniki drugiego kwartału są lepsze niż oczekiwano Przed otwarciem i poinstruowaniem całego roku otwartego i wysokiego, zacznij na dużą skalę kwartalne zarobki dla firm ubezpieczeń zdrowotnych i firm świadczących usługi medyczne. Akcje ONZ wzrosły o około 2% w handlu przedrynkowym. W czwartek akcje odbiły się od linii 50-dniowej, zamykając się o 0,2% wyżej na poziomie 502,43, niedaleko punktu kupna 518,90.

Wells Fargo (WFC) Utracone zyski i sprzedaż wczesny piątek, po słabszych niż oczekiwano zarobkach z c. B. Morgan Chase (JPM) A Morgan Stanley (SM) Czwartek. Akcje WFC spadły o 1% na początku piątku. Grupa miejska (c) zwieńczyły widoki. Akcje Citi wzrosły o 4 procent przed otwarciem, po tym, jak w czwartek spadły do ​​najgorszego poziomu od końca 2020 roku.

Enfaza energii (ENPH), Technologie SolarEdge (SEDG) oraz inne akcje energii słonecznej i ekologicznej w związku z wiadomością, że senator Joe Manchin, DW.V. Nie poparłby przepisów klimatycznych ani podatkowych w dużym pakiecie wydatków Demokratów. Manchin, kluczowe głosowanie w Senacie 50-50, wcześniej poparł niektóre postanowienia dotyczące klimatu, ale teraz bardziej obawia się presji inflacyjnej. Akcje ENPH spadły o 5%.

czas do obejrzenia

podczas gdy, drzewo dolara (DLTR), Zdanie BJ (BJ) A Gospodarstwa Lanthius (LNTH) sygnały kupna błysnęły w czwartek, podczas gdy McKesson (MCK) miał wstrząs w górę.

Chiny EV i gigant baterii BYD (BYDDF) wzrosła w czwartek w wyniku zwyżkowych prognoz zysków, ale pozostaje znacznie niższa w ciągu tygodnia po pogłoskach, że Berkshire Hathaway Warrena Buffetta może sprzedać część swoich dużych udziałów w BYD. Rozpoczęcie Chin EV Lee Otto (LI) pozostają wykonywalne, podczas gdy Tesla (TSLA) zajmuje między dwiema głównymi średnimi kroczącymi.

Zapasy Lanthus są uruchomione Tabela liderów IBD. Akcje DLTR i Li Auto są włączone SwingTrader. Dollar Tree, Lantheus, BJ’s Wholesale, McKesson, UnitedHealth, LI są dostępne pod adresem wada 50. MCK Stock i Dollar Tree są również włączone IBD Big Cap 20.

Film zawarty w artykule omawiał i analizował czwartkowy ruch na rynku jabłko (AAPL), Hurtownia Costco (koszt) i BJ.

Fałszywe jastrzębie pokazują małego gołębia

Gubernator Rezerwy Federalnej Christopher Waller i prezes Fed z St. Louis James Bullard, dwaj najgłośniejsi decydenci Fed o podwyżkach stóp procentowych, obniżyli w czwartek oczekiwania na podwyżkę stóp procentowych o 100 punktów bazowych jeszcze w tym miesiącu. Perspektywa podwyżki cen punktów w pełni wzrosła w środę po gorącym czerwcowym raporcie CPI i oświadczeniu prezesa Rezerwy Federalnej Atlanty, Raphaela Bostika, że ​​„wszystko jest w toku”.


Najbardziej zaufane firmy finansowe — wypełnij ankietę i wygraj kartę podarunkową Amazon o wartości 50 USD

READ  Dlaczego wszyscy mają obsesję na punkcie ChatGPT, niesamowitego chatbota AI

Waller powiedział w czwartek, że 75 punktów bazowych pozostaje „przypadkiem bazowym” dla podwyżki stóp na posiedzeniu 26-27 lipca i mówi, że „rynki mogły nieco wyprzedzić się” w przypadku 100 punktów bazowych, choć nie wykluczył „większy” ruch.

Bullard powiedział Nikkei, że popiera ruch o 75 punktów bazowych, który, jak powiedział, sprowadzi stopę funduszy Fed do „neutralnego” poziomu. Powiedział, że potrzebne jest dalsze zaostrzenie, ale „możemy to ocenić” w miarę upływu roku.

Przed otwarciem Indeks Cen Producentów nieoczekiwanie przyspieszył w czerwcu do ostrego 11,3% wyższego niż rok wcześniej. Jednak inflacja bazowa spowolniła bardziej niż oczekiwano. Warto zauważyć, że bazowy PPI wzrósł o 0,4% w porównaniu z poprzednim miesiącem, schładzając majowy wzrost o 0,7%. Stanowiło to kontrast z bazowym CPI, który pokazuje przyspieszające wzrosty z miesiąca na miesiąc.

Rynki wyceniają teraz z 46% prawdopodobieństwem, że Fed podniesie stopy procentowe o 75 punktów bazowych, w porównaniu z 55% w czwartek wieczorem, przy czym teraz nieznacznie waży do 100 punktów bazowych. W środę szanse na wzrost o cały punkt do 80% wzrosły z około 8% we wtorek.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe na indeks Dow Jones wzrosły o 0,35% w stosunku do wartości godziwej, a akcje ONZ lekko wspierają. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,1%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 nieznacznie wzrosły.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 3 punkty bazowe do 2,93%.

Kontrakty terminowe na ropę naftową wzrosły o ponad 1%.

Chińskie dane gospodarcze były mieszane w nocy. PKB za drugi kwartał wzrósł o 0,4% w porównaniu z poprzednim rokiem i zdołał wzrosnąć pomimo zamknięcia Covid w drugim kwartale, ale stracił oglądalność o 1%. Produkcja przemysłowa za czerwiec wzrosła o 3,9% w porównaniu z rokiem poprzednim, tuż poniżej konsensusu 4,1%. Jednak sprzedaż detaliczna wzrosła o 3,1%, przecząc poglądom na wyniki płaskie.

Chiny zwiększyły wzrost PKB o 0,4% w drugim kwartale zeszłego roku, ignorując oczekiwania, gdy gospodarka walczyła o otrząsnięcie się z wpływu kontroli Covid.

W piątek rano inwestorzy poznają dane o sprzedaży detalicznej i produkcji przemysłowej w USA za czerwiec, a także Empire Manufacturing Index za lipiec.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


wzrost na giełdzie

Zwyżka na giełdzie spadła w czwartek rano pod wpływem nowych obaw o inflację i słabych zysków z JPMorgan. Główne indeksy zamknęły się niżej, ale zamknęły się blisko swoich najlepszych dzisiejszych poziomów.

Indeks Dow Jones Industrial Average zamknął się w czwartek o 0,5% handel na giełdzie. S&P 500 spadł o 0,3%. Nasdaq Composite osiągnął częściowe zyski. Mały kapitał Russell 2000 zmniejszył się o 1%.

Ceny ropy naftowej w USA spadły o 0,5% do 95,78 USD za baryłkę, dalekie od minimów w ciągu dnia, ale nadal najniższe od kwietnia. Kontrakty terminowe na benzynę spadły o ponad 1%, przedłużając szybki spadek.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 6 punktów bazowych do 2,96%, choć zamknęła się blisko sesyjnych minimów. Dwuletnia rentowność zniweczyła znaczne zyski i spadła o jeden punkt bazowy do 3,13%. Rentowność rocznych obligacji skarbowych spadła o 3 punkty bazowe do 3,18%. Krzywa dochodowości pozostaje odwrócona od 1 roku do 10 lat, ale w mniejszym stopniu.

READ  Elon Musk kupuje 9,2% Twittera, co czyni go największym udziałowcem

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) do 0,45%, podczas gdy ETF IBD Breakout Opportunities (Innovator)pasować) spadły o 0,5%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) spadły o 0,9%. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) wzrosła o 2,1%, z Tajwan Półprzewodnik (TSM) Zyski i wskazówki dotyczące podniesienia segmentu wiórów.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) spadła o prawie 3%, a Global Infrastructure Development Fund (ETF) w USA (kolebka) spadła o 0,6%. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty) w dół o 0,7%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) spadła o 1,1%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) oraz fundusz ETF Financial Select SPDR (XLF) obaj stracili 1,9%. Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej SPDR (XLV) spadła o 0,3%. Magazyn ONZ jest głównym komponentem XLV.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) spadła o 2,1%, a fundusz ETF ARK Genomics (ARKG) 1,8%. Akcje Tesli nadal są numerem 1 wśród ETF-ów Ark Invest. Cathie Wood’s Ark posiada również część akcji BYD.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Zapasy w pobliżu punktów zakupu

Akcje Dollar Tree wzrosły o 1,7% do 168,76. To zepchnęło zapas DLTR z powrotem powyżej 166,45 . kubek z uchwytem zakup punktowy. Akcje gigantycznego sklepu dolarowego wzrosły o 7,8% powyżej linii 50-dniowej. The siła względna liniiniebieska linia na przedstawionych wykresach, od tygodni odnotowuje nowe maksima, według Analiza MarketSmith.

Akcje BJ wzrosły o 2,95% do 70,16, nieco poniżej 71,10 Podwójne dno zakup punktowy. Akcje przekroczyły opadającą linię trendu, zapewniając wczesne wejście. Wolumen był raczej niewielki, podczas gdy akcje BJ wzrosły o 14% powyżej 50-dniowej linii, co powinno dać inwestorom spokój. Idealnie byłoby, gdyby łańcuch repozytoriów członkostwa łączył się wokół obecnych poziomów, prawdopodobnie tworząc wskaźnik. Linia RS zapasów BJ osiągnęła nowe szczyty.

Akcje LNTH wzrosły o 0,7% do 67,91, odbijając się z 50-dniowej passy. Chociaż nie przebiła piątkowego maksimum na 69,08, akcje Lantheus są wykonalne. Akcje LNTH powinny mieć przyzwoitą bazę po tym tygodniu na 73,88 kup punkt.

Akcje McKessona miały słaby start w czwartek, spadając poniżej 50-dniowej linii do 315,78 w tym dniu. Ale akcje odbiły, zamykając się o 0,4% na 362,55. Magazyn MCK ma 340,04 płaska podstawa Punkt kupna, ale inwestorzy mogą wykorzystać 335,47, tuż powyżej poniedziałkowego maksimum, jako wczesne wejście.

Akcje BYD gwałtownie rosną!

Gigant EV powiedział w czwartek, że spodziewa się, że zysk netto w pierwszym półroczu wzrośnie z 139% do 207% w porównaniu z rokiem poprzednim w walutach lokalnych, z 2,8 miliarda do 3,6 miliarda juanów (533 miliony dolarów). Po wyłączeniu jednorazowych zysków i strat zysk powinien wzrosnąć o 578%-795%.

Akcje BYD wzrosły o 8,4% do 37,71, odbijając się z powrotem powyżej 50-dniowej linii po znalezieniu wsparcia na poziomie 200 w środę. Ale w ciągu tygodnia zapasy są nadal mocno niższe. Akcje BYD spadły we wtorek o 11,3% po pogłoskach, że Buffett może sprzedać część lub całość swoich udziałów w producencie EV. Te plotki są wciąż niepotwierdzone. Ale akcje BYD muszą powstać ponownie, tworząc nową bazę obok głębokiej konsolidacji od listopada do czerwca.

READ  Tesla podnosi ceny w Stanach Zjednoczonych, kilka dni po szóstej obniżce cen w tym roku

Mniejszy konkurent Li Auto zyskał 0,4% do 38,18. Akcje LI są nadal aktywne po środowym odbiciu od 21-dniowej passy. Akcje Li Auto pracują nad nową konsolidacją po podwojeniu od początku maja do końca czerwca.

Akcje Tesli wzrosły o 0,5% do 714,94. Akcje są tuż powyżej 21-dniowej linii i poniżej spadającej 50-dniowej linii. Akcje TSLA właśnie przekroczyły 10-tygodniową passę. Zarobki Tesli za drugi kwartał mają upłynąć 20 lipca.


Tesla kontra BYD: Którego giganta EV najlepiej kupić?


Analiza wzrostu rynku

Drugą sesję z rzędu główne indeksy ostro spadły rano, ale szybko odbiły, a po południu Nasdaq osiągnął dodatni wynik. W czwartek Nasdaq zdołał odnotować niewielkie wzrosty, podczas gdy indeksy S&P 500, Dow Jones i Russell 2000 spadły piątą sesję z rzędu.

Wszystkie główne indeksy gwałtownie spadły w ciągu tygodnia, który rozpoczął się od ponownego uderzenia przez Nasdaq oporu na 10-tygodniowej średniej ruchomej. Wszystkie wskaźniki są poniżej ich 21-dniowych średnich kroczących.

Po kilku sesjach trendu spadkowego, być może „trend wzrostowy jest pod presją” z powodu odbicia. Ale to nie musi nastąpić w najbliższym czasie, a czwartkowy pośpiech od dołków mógł być „odbiciem”.

Prawdopodobnie wskaźniki wyprzedzające są ograniczone zakresem, przy czym szczyty na początku lub pod koniec czerwca wskazują na szczyt, a dołki w połowie czerwca wskazują na dołek. W tym zakresie występuje duża zmienność.

Wraz z szaleńczym sezonem wyników, dodając do wiru inflacji, stagnacji i niepewności Fed, zmienność wydaje się rosnąć na rynku, a poszczególne akcje prawdopodobnie będą się utrzymywać.


Czas na rynek dzięki strategii rynkowej ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Akcje spółek medycznych, takie jak UnitedHealth i McKesson, odbiły rano niezbyt dobrze, ale inwestorzy nie mogą liczyć na wzrosty w ciągu dnia, aby uratować sytuację.

Rynek szuka krótkoterminowego kierunku w długim i bolesnym trendzie spadkowym. To nie jest dobre środowisko do ekspozycji. Szybko osiągaj zyski, aby zablokować zyski na tak niestabilnym rynku.

Twórz swoje listy obserwowanych i obserwuj duże zarobki w nadchodzących dniach i tygodniach.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie nadążać za trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Gorąca inflacja to „ogon wzrostu” tej firmy medycznej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *