Kontrakty terminowe na akcje lekko rosną po drugiej z rzędu negatywnej sesji

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły w poniedziałek wieczorem, ponieważ Wall Street starała się ustabilizować po kolejnym dniu spadków akcji.

Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,1%, a kontrakty na Nasdaq 100 również o 0,1%. Kontrakty terminowe Dow Jones Industrial Average zyskały 43 punkty, czyli 0,1%.

Ruchy na kontraktach futures nastąpiły po drugim spadku głównych średnich. Dow Jones stracił 184 punkty, czyli 0,57%. S&P 500 spadł o 0,67%, a Nasdaq Composite spadł o 1,02%.

Rynek przywrócił część letnie zyski Po ostatnich wypowiedziach urzędników Rezerwy Federalnej jasno dało do zrozumienia, że ​​bank centralny zamierza kontynuować podnoszenie stóp procentowych, nawet jeśli spowoduje to problemy gospodarcze.

„Inwestorzy akceptują fakt, że Fed poważnie podchodzi do ograniczania inflacji, mimo że ostatnie dane sugerują, że inflacja zaczyna spadać” – powiedział Rod von Lipsey, dyrektor zarządzający w UBS Private Wealth Management.

„Uważamy, że letni rajd na rynku był efemeryczny i nadal zalecamy inwestorom zachowanie selektywności i skupienie się na defensywnych sektorach akcji, takich jak sektor opieki zdrowotnej i akcje wypłacające dywidendę” – dodał von Lipsey.

We wtorek inwestorzy otrzymają kilka aktualnych informacji na temat stanu gospodarki, w tym czerwcowy indeks cen domów FHFA, sierpniowe badanie zaufania konsumentów Conference Board oraz lipcowy komunikat Biura Statystyki Pracy.

READ  Indyjskie akcje tracą ponad 370 miliardów dolarów po rozczarowaniu wyborczym BJP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *