Kontrakty terminowe na akcje niewiele się zmieniły, ponieważ inwestorzy oceniają ryzyko pogorszenia koniunktury gospodarczej

Kontrakty terminowe na akcje były płaskie w czwartek Po indeksie S&P 500 Spadł piąty dzień z rzędu, a Wall Street oceniła możliwość przyszłej recesji.

Dow Jones Industrial Average zyskał 50 punktów, czyli 0,1%. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,2%, podczas gdy kontrakty terminowe na Nasdaq 100 wzrosły o 0,2%.

Akcje Wynajem pasa startowego W handlu przedsesyjnym wzrósł o ponad 17%. Sklep internetowy Przekroczył oczekiwania dotyczące przychodów w ostatnim kwartale Ponieważ kupujący decydowali się na pożyczanie markowych ubrań w obliczu gwałtownej inflacji.

W środę S&P 500 spadł o 0,19%, po raz piąty z rzędu tracąc sesję. Dow był praktycznie płaski, dodając zaledwie 1,58 punktu. Tymczasem Nasdaq Composite spadł o 0,51%.

„Kontrakty terminowe na amerykańskie akcje próbują się ustabilizować, obligacje skarbowe odnotowują minimalne zyski, ale nastrój pozostaje ponury”, powiedział Adam Crisavoli, założyciel Vital Knowledge, w notatce dla klientów w czwartek. „Problemem dla krajowych akcji jest brak katalizatorów – dwucyfrowa inflacja pojawia się w piątek (prognozy PPI i Michigan), ale prawdziwe fajerwerki nadchodzą w przyszłym tygodniu”.

Uwaga inwestorów przesunęła się w kierunku przyszłotygodniowego posiedzenia politycznego Fed, na którym powszechnie oczekuje się, że bank centralny dokona podwyżki stóp procentowych o 50 punktów bazowych. To mniejszy wzrost niż poprzednie cztery podwyżki stóp procentowych, ale może niewiele zrobić, aby złagodzić obawy, czy Fed może uniknąć recesji w przyszłym roku, próbując wywrzeć presję na wyższe stopy procentowe. Publikowany we wtorek Indeks cen towarów i usług konsumpcyjnych za listopad powinien dać więcej jasności co do kierunku inflacji.

W najbliższym czasie Wall Street czeka na najnowsze dane dotyczące tygodniowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych przed czwartkowym dzwonkiem. Ekonomiści ankietowani przez Dow Jones spodziewają się, że liczba wniosków wyniesie 230 tys.

READ  Chiny odnotowały wyższy niż oczekiwano wzrost eksportu w grudniu

Traderzy oczekują najnowszych wyników zarobków Lululemon Athleticai DocuSigni z Broadcomu i Kosztco Czwartek po dzwonku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *