Kourtney Kardashian z dumą porzuca swoje siostry, aby stworzyć nową „tożsamość” po ślubie Travisa Parkera… a potem podąża za siostrą Kim podczas jej „przejażdżki” po więcej pieniędzy: „Jestem mężatką, cześć wszystkim!”

Brian Gallagher dla Dailymail.com

05:03 20 lipca 2023, zaktualizowano o 08:11 20 lipca 2023Kourtney Kardashian otwiera się na temat spędzania mniej czasu z rodziną i tworzenia własnej tożsamości w odcinku The Kardashians w tym tygodniu.

Rzuciła też trochę cienia na swoją siostrę, Kim Kardashian, za jej „popęd” i to, jak wpływa na nią to, jak ludzie o niej myślą.

44-letnia Kourtney, która niedawno pokazała swój ciążowy brzuszek w bikini na Hawajach, powitała swoich przyjaciół i rodzinę na wypełnionej zabawą imprezie Poosh w West Hollywood, gdzie Kourtney spotkała się ze swoją długoletnią przyjaciółką, Tiffany Sorią, która wróciła do Nowego Jorku. miasto.

„O mój Boże, ale jestem tak poza pętlą”, mówi Kourtney, mówiąc Tiffany i innej przyjaciółce, „Dosłownie nigdy nie wychodzę”. Lubię z nikim nie rozmawiać, ani wychodzić z domu. Jestem jak bańka mydlana i nie lubię wyjeżdżać z Calabasas.

„Niesamowite, w dobrym tego słowa znaczeniu. Po prostu kocham żyć swoim życiem” — mówi Tiffany, chociaż Kourtney dodaje: „Nie, i nawet z moją rodziną uwielbiam chronić swoją energię”.

Mniej czasu: Kourtney Kardashian otwiera się na temat spędzania mniejszej ilości czasu z rodziną i tworzenia własnej tożsamości w odcinku The Kardashians w tym tygodniu
SHADOW: Rzuciła też trochę cienia na swoją siostrę Kim Kardashian za jej „popęd” i to, jak wpłynęło na nią to, jak ludzie o niej myślą
Impreza Poosh: 44-letnia Kourtney powitała przyjaciół i rodzinę na wypełnionej zabawą imprezie Poosh w West Hollywood, gdzie Kourtney poznała swoją wieloletnią przyjaciółkę, Tiffany Sorię, która wróciła do Nowego Jorku

„W takim razie teraz, tak jak dorosłość i powiedzenie:„ Jestem żonaty, cześć wszystkim, to takie miłe ”- przyznaje Kourtney.

„Mam ochotę zrobić Puchatka, a potem zbudować Lemmy’ego i chciałbym, żeby moje siostry i mama wyróżniały się” — ujawnia Kourtney.

Jakbyśmy wszyscy razem pracowali. Nasze życia są bardzo ze sobą powiązane. Myślę o mojej duszy, jakbym potrzebował czegoś własnego, jak własnej tożsamości.

„Kiedy mam rzeczy, które czuję, że należą do mnie, myślę, że jest to bardziej wyjątkowe niż te udane chwile, ponieważ sprawiają, że wszystko jest tego warte” – mówi Courtney w swoim wyznaniu.

Odcinek przenosi się do West Hollywood na imprezę Kourtney’s Poosh, na którą przyjeżdżają Kourtney i mama Kris Jenner.

READ  Książę Harry i Meghan twierdzą, że zostali przepędzeni przez paparazzi w Nowym Jorku

Kourtney mówi do kamer: „Przedzieramy się przez cały dzień”. To jest moje wydarzenie Poosh dla Pollside with Poosh.

Widziano, jak Kendall przybywała, gdy próbowała jednego ze swoich czarnych koktajli z Erehwon, dodając: „Myślę, że dobrze się tu czuje”.

Chris dodaje w swoim wyznaniu: „Myślę, że Kourtney pragnie zrobić coś sama. Jest teraz na tej naprawdę niesamowitej ścieżce odnajdywania swojej życiowej pasji i poszerza swoje horyzonty. Jest dla mnie po prostu fenomenalny.

Do widzenia: „A potem, tak teraz, jak dorosłość i powiedzenie:„ Jestem żonaty, cześć wszystkim, to takie miłe ”- przyznaje Kourtney.

Widziano Kourtney rozmawiającą z synową Travisa Parkera, Atianą, która układała jej włosy na imprezie, mówiąc Kourtney: „Tak, wyprostowałam włosy, kiedy przyszłam”, jak mówi Kourtney, „To takie słodkie”.

W swoim wyznaniu Kourtney dodaje: „Naprawdę czuję wsparcie podczas imprezy Poolside with Poosh. Przychodzi Atiana, a Landon (syn Travisa Parkera) przyprowadza swoją dziewczynę, Charlie (Damelio).

Widzi się, jak Charlie próbuje jednego z czarnych soków, mówiąc Landonowi: „Jest dobry!” Spróbuj! ’, przed przekazaniem mu go.

„Wszyscy moi przyjaciele są tutaj” — dodaje Kourtney, gdy widzimy, jak jedna z nich — modelka Miranda Kerr — rozmawia z Chrisem na imprezie, która, jak przyznaje Kourtney, to „naprawdę dobrze spędzony czas”.

Później Kourtney przyprowadza siostry Khloe i Kim z powrotem na kolejną pogawędkę, aby zagłębić się w ich związek po pierwszej rozmowie.

Kim pyta, czy rozważa pogawędkę, a Kourtney mówi, że myśli: „Miło jest pozwolić temu się uspokoić, ale myślę, że chodzi o to, by troszczyć się o siebie nawzajem na tyle, by martwić się o jej uczucia”. mam notatki.

Courtney dodaje w swoim wyznaniu: „Celem mojej drugiej rozmowy, a nawet pierwszej, a nie tylko unikania jej, jest to, że chcę mieć związek z moimi siostrami. Chcę, żeby to był związek, w którym nam zależy i w którym nasze uczucia mają znaczenie, i chcę po prostu bardziej znaczącego związku.

READ  Mariah Carey pozwała „Wszystko, czego chcę na święta to ty” przez autora piosenek – termin

Kourtney mówi swoim siostrom: „Chodzi o to, by iść naprzód i nie myśleć jak przeszłość, chodzi o to, że nie obchodzi mnie, kiedy jestem pomijany lub moje uczucia są pomijane”.

Obsługiwane: Przyznaję, Kourtney dodaje: „Naprawdę czuję wsparcie na imprezie Poolside with Poosh. Przychodzi Atiana i (syn Travisa Parkera) Landon przyprowadza swoją dziewczynę Charlie (Damelio)
Czat: później Kourtney przyprowadza siostry Khloe i Kim z powrotem na kolejną pogawędkę, aby zagłębić się w ich związek po pierwszej rozmowie
Notatki: Kim pyta, czy myślała o czacie, a Kourtney mówi, że myślała, że ​​tak, dobrze jest pozwolić temu się uspokoić, ale myślę, że chodzi o to, by troszczyć się o siebie nawzajem na tyle, by martwić się o jej uczucia. mam notatki
Ignorowane: Kourtney mówi swoim siostrom, że chodzi o to, by iść dalej i nie myśleć o mojej przeszłości, to tak, jakbym nie dbała o to, kiedy jestem ignorowana lub moje uczucia są pomijane

Kim mówi: „Słyszę cię, przede wszystkim rodzina” — wyjaśnia Kourtney. nie jesteś panem własnego umysłu. Znajomość swoich motywacji doprowadzi cię do szczęścia.” I do szczęścia.

Kim wyjaśnia: „Jestem po prostu zadowolona i myślę, że bycie usatysfakcjonowanym to naprawdę dobre miejsce. Po prostu nie chciałam polegać na nikim innym. To takie proste”.

Courtney dodaje: „Ale nie musisz polegać na nikim innym, jak wiele lat temu, więc co cię napędza?”

Kim zaczyna, jak dodaje Khloe: „Jest wiele wątpliwości, dużo nienawiści, a wielu ludzi jest zawsze takich jak ty, zaczynając jako osoba z reality show”.

Courtney dodaje: „Myślę, że wiele z nich jest bardzo podobnych do tego, co widzą ludzie, i myślę, że twoje relacje z samym sobą i bliskimi ci ludźmi są ważniejsze i ważniejsze niż to, co ludzie myślą”.

Kim dodaje: „Zdecydowanie uwielbiam udowadniać innym ludziom, że się mylą, na przykład, oczywiście, moim celem jest, cóż, chcę zbudować ten naprawdę odnoszący sukcesy biznes. Och, chcę zbudować jeszcze jeden. I hej, mam kolejny pomysł, który zamierzam zrealizować, zobaczmy, czy uda mi się to zrobić trzy razy. Taki właśnie jestem, ale to tylko wbrew sobie. Nie mówię, pozwól mi konkurować z tobą, tobą, tobą i tobą i zobaczyć, czy ty…

W swoim wyznaniu Kim wyjaśnia: „Uwielbiam moją jazdę”. Zawsze trzyma mnie w pokorze i w ryzach. A ja po prostu lubię być zajęty. Po prostu staram się robić w tym życiu wszystko, co sprawia, że ​​czuję się dobrze.

Courtney wyjaśnia: „Istnieje samoświadomość, która jest jak poznanie siebie i tego, dlaczego dokonuje się pewnych wyborów. Uwielbiam miłość do samoświadomości”.

READ  Taylor Swift podziwia Sue Ticketmaster w Fiasco Tickets - Rolling Stone
Depend: „Jestem po prostu zadowolony”, wyjaśnia Kim, i myślę, że bycie zadowolonym to naprawdę dobre miejsce. Po prostu nie chciałem być zależny od nikogo innego. To takie proste.”
Nie ma potrzeby: Courtney dodaje: „Ale nie musisz polegać na nikim innym, jak wiele lat temu, więc co wciąż cię motywuje?”
Rywalizacja: „Wiele wątpliwości, dużo nienawiści i wielu ludzi zawsze wygląda jak ty – zaczyna się jak reality show, „Kim zaczyna, dodaje Chloe, „Kim jest bardzo konkurencyjną osobą.

Kim wyjaśnia: „Ale jestem tak samoświadoma, że ​​lubię rywalizować”. Uwielbiam to we mnie”, podczas gdy Kourtney mówi: „Myślę, że kierują nami różne rzeczy”, a Kim mówi: „I to jest w porządku, ponieważ jesteśmy różnymi ludźmi”. „

Wyznając, Khloe dodaje: „Wiem na pewno, że Kim kocha Kourta. Wszyscy się kochamy. Myślę, że wszyscy czasami doznajemy bólu na granicy czegoś lub wszyscy tracimy wzrok z powodu czegoś innego, ale nigdy nie będziemy rodziną, która mówi: „Nie rozmawiałem z moją siostrą od trzech lat”. To nigdy by się tutaj nie wydarzyło, ale to w porządku, jeśli chcesz zrobić krok w tył i mieć trochę dystansu, to w porządku, ale nigdy nie będziesz daleko od nas, kochanie.

Kourtney mówi Kim: „Nie jestem tutaj, aby cię analizować, to po prostu, jak sądzę, mówienie sobie nawzajem, o co chcemy się troszczyć. Wszyscy jesteście jedną z najważniejszych rzeczy. To było to”.

Pod koniec czatu Khloe przyznaje w swoim wyznaniu, że Kourtney ma własne życie, mimo że powiedziała, że ​​nigdy nie pozbędzie się swojej rodziny na zawsze.

Wyznając, Khloe dodaje: „Wiem na pewno, że Kim kocha Kourta. Wszyscy się kochamy. Myślę, że wszyscy czasami doznajemy bólu na granicy czegoś lub wszyscy jesteśmy ślepi na coś innego, ale nigdy nie będziemy rodziną, która mówi: „Nie rozmawiałem z moją siostrą od trzech lat”. To nigdy by się tutaj nie wydarzyło, ale to w porządku, jeśli chcesz zrobić krok w tył i mieć trochę dystansu, to w porządku, ale nigdy nie będziesz daleko od nas, kochanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *