„Kraina lodu” zarobiła w przedsprzedaży 4,7 miliona dolarów

Ghostbusting powraca do box office'u!

„Pogromcy duchów: Kraina lodu”, piąty i najnowszy film z tej upiornej serii, na czwartkowej premierze zarobił 4,7 miliona dolarów.

Oczekuje się, że nowy film Sony i Columbia Pictures, w którym ponownie wystąpią oryginalne gwiazdy klasycznego filmu z lat 80. i obsada sequela Afterlife z 2021 roku, osiągnie szczyt sprzedaży w najbliższy weekend, a jego otwarcie będzie wahać się od 43 do 45 milionów dolarów. Premiera zbiega się z premierą poprzedniego filmu, który ożywił serię, „Ghostbusters: Afterlife”, którego premiera w obliczu pandemii wyniosła 45 milionów dolarów. „Frozen Empire” będzie musiało przewyższyć swojego poprzednika, aby osiągnąć zysk, biorąc pod uwagę cenę wynoszącą 100 milionów dolarów („Afterlife” kosztowało jedynie 75 milionów dolarów).

Czwartkowy „Frozen Empire” nieznacznie wzrósł w porównaniu z „Afterlife”, który w 2021 r. zarobił 4,5 mln dolarów w zapowiedziach. Pod koniec emisji „Afterlife” zarobił 129,3 mln dolarów w Ameryce Północnej i 204 mln dolarów na całym świecie.

Paul Rudd, Carrie Coon, Finn Wolfhard i McKenna Grace powracają w „Frozen Empire”, który przenosi duchy z powrotem do Nowego Jorku po przebudzeniu w sennym miasteczku w Oklahomie w 2021 roku. Callie, Trevor i Phoebe, wszyscy potomkowie oryginalnego Pogromcy Duchów Egona Spenglera, wraz z Garym Groobersonem (Rudd) ożywiają remizę strażacką na Manhattanie, aby rozpocząć walkę z duchami w XXI wieku. Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Annie Potts i William Atherton ponownie wcielają się w swoje oryginalne role z „Pogromców duchów” i łączą siły z nowym pokoleniem, aby pokonać zamarzniętego ducha, który chce zamienić Nowy Jork w arktyczną tundrę.

W najbliższy weekend premierą będzie także horror „Immaculate” w reżyserii Neona i Sydneya Sweeneya, który miał swoją premierę na SXSW w tym miesiącu. Jego celem jest debiut za około 5 milionów dolarów.

READ  Trump twierdzi, że „błagano” go, aby pojawił się w „Kevin sam w domu 2” po ponownym komentarzu na temat jego udania się na film

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *