Krążą plotki o nowym stanie gry i pojawiają się spekulacje na temat wielu gier

Internet przekonał się już, że Sony będzie gospodarzem nowej konferencji Stan odtwarzania Rozpocznij transmisję na żywo w tym lub następnym tygodniu, ponieważ znawcy wpadają w szał, zamieszczając zwiastuny i niejasne posty, aby sprawiać wrażenie, że się na tym znają. Niektórzy z pewnością – PS Plusa Rezygnacja Con Bilbilna przykład – podczas gdy inne nie, więc analizowanie nonsensów w celu znalezienia najdokładniejszych raportów jest trudnym zadaniem. Jednak wydaje się jasne, że Sony przygotowuje się na ofertę, która może być nieco większa niż w przypadku tradycyjnych gier.

Sugestie, że premiera planowana jest na PlayStation w pierwszych dwóch tygodniach 2024 r., pojawiały się już od jakiegoś czasu, a spekulacje rozpoczęły się już w zeszłym tygodniu – więcej plotek pojawiło się dziś rano. Oczekuje się, że gry na PS5, takie jak Death Stranding 2 z napisami On the Beach, remake Until Dawn na PC na PS5 i Rise of the Ronin, pojawią się w nadchodzącym State of Play, a teraz Con Bilbil Dodał Concorde do listy.

Przeciek twierdzi, że zobaczymy rozgrywkę i postacie z wieloosobowego FPS-a Firewalk Studios, który ukaże się na PS5 w tym roku. Sony tradycyjnie organizuje programy State of Play w czwartek, a sam program jest ogłaszany w poprzedni wtorek. Dlatego wiadomość zostanie prawdopodobnie oficjalnie opublikowana jutro.

Co jeszcze chciałbyś zobaczyć w grze? Podziel się swoimi przewidywaniami w komentarzach poniżej.

READ  Losowe: kolejne spojrzenie na projekt fanów Super Mario Galaxy DS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *