Książę Harry i Meghan Markle zmierzą się z toporem Netflixa. Ale czy to ona jest nową „Księżną Diora”?

Witamy w tym tygodniu w wydaniu królewski, Biuletyn The Daily Beast dotyczący wszystkich członków rodziny królewskiej i rodziny królewskiej. Brać udział Tutaj Aby otrzymać go w skrzynce odbiorczej w każdą niedzielę.

Żegnaj Netflix, hej Dior Dla Harry’ego i Meghan?

Po utracie kontraktu na Spotify o wartości 20 milionów dolarów – za „wzajemną zgodą”, czytamy w oświadczeniu – i zostaniu nazwanym „pieprzonym skurwysynem” jako depozyt, Wielka Brytania niedziela w niedziele raporty Jest mało prawdopodobne, aby Netflix odnowił kontrakt księcia Harry’ego i Meghan Markle o wartości 81 milionów funtów (104 miliony dolarów), wierząc, że „cytryna została w pełni wyciśnięta”. Pomimo ich serii filmów dokumentalnych Harry’ego i Megan Najczęściej oglądanym programem telewizyjnym w 2022 roku był „Nie ma planów kontynuacji serialu” – czytamy w gazecie.

Tymczasem, żeby pokazać, że zamyka jedne drzwi i otwiera drugie, the poczta w niedziele raporty Że Meghan może wkrótce zarejestrować się jako nowa twarz Diora.

„Po Los Angeles krążą plotki”, że „być może ma zamiar podpisać dużą umowę z francuskim domem mody Dior, aby uczynić ją twarzą firmy”, czytamy w gazecie.

Cytowane źródło mówi: „Od tygodni krążą pogłoski, że miała zamiar podpisać umowę z Diorem, co doprowadziło do kolejnych plotek. Jeśli to zrobi, nikt nie będzie pamiętał, że jej głupi mały podcast został odwołany po jednym sezonie ”.

Co ciekawe, gazeta dodaje, że jej menedżerowie z agencji talentów WME „wiedzieli, że nadchodzi ogłoszenie Spotify”, a źródło dodaje: „Może to być szokiem dla wszystkich, ale od tygodni pracujemy nad rebrandingiem Megan”.

Książę Harry przybywa na koronację króla Karola do Opactwa Westminsterskiego, Londyn, Wielka Brytania, 6 maja 2023 r.

Andy Stenning/Pool przez Reuters/zdjęcie pliku

Może jej mąż mógłby się do niej przyłączyć.Harry nosił Diora na koronację króla Karola oraz w Sądzie Najwyższym w Londynie za włamanie do telefonu v codzienna poczta.

Jednak szefowie są w Netflix, jak twierdzi słońceuważa, że ​​Megan „żyje we własnej bańce” i wydaje się, że „nie uchwyciła rzeczywistości ekonomicznej”. Źródło powiedziało gazecie: „Jest mniej przyjazna postawa niż niektórzy na szczycie. Wydaje się, że cytryna została w pełni wyciśnięta. Wielkie pieniądze, które podpisali Harry i Meghan, nie istnieją dzisiaj. „

Jeśli to prawda, sugerowałoby to, że ich partnerzy nadawczy uważają, że Harry i Meghan mają kilka soczystych królewskich tajemnic do ujawnienia – w rzeczywistości serial dokumentalny był stosunkowo oswojony, a Harry pozostawił większość swoich tyrad i rewelacji w swoich wspomnieniach, dodatkowy— lub że publiczność nie ma ochoty słyszeć od niego więcej. lub oba.

READ  Kim jest doktor Terry Sanderson? Lekarz z Utah pozywa Gwyneth Paltrow za kolizję na deskorolce „uderz i uciekaj” w Park City

the niedziela w niedziele Podobno Harry i Meghan byli „gotowi dowiedzieć się o swoich zobowiązaniach umownych z Netflix”, w tym o serii Invictus Games, której premiera miała odbyć się latem tego roku.

Królewskie dzieci kradną światło reflektorów na przyjęciu urodzinowym Karola

W sobotę odbyły się pierwsze oficjalne obchody urodzin króla Karola, które oznaczały starożytną uroczystość znaną jako Trooping of the Colour, w której uczestniczyli wszyscy pracujący członkowie rodziny królewskiej.

Oznaczało to, że na balkonie Pałacu Buckingham pojawiło się zaledwie 14 osób – najmniejsza liczba w historii – bez niespodzianki ze strony księcia Andrzeja i jego dzieci. Nie trzeba dodawać, że Sussex też tam nie było. Pokazano księcia Kentu oraz księcia i księżną Gloucester, którzy nadal prowadzili oficjalne królewskie zobowiązania, ale stali w zamyśleniu kilka metrów od głównej grupy, w skład której wchodzili Karol, Camilla, piątka z Cambridge, księżniczka Anna, jej mąż Sir Tim, Edward i Sophie.

Być może nieuchronnie cała uwaga skupiła się na królewskich dzieciach.

Z przodu i pośrodku widniał ulubieniec wszystkich, książę Louis, który ku uciesze swoich wiernych fanów wykonał mnóstwo gestów, które podobały się tłumowi.

Gesty osiągnęły szczyt, gdy zespół akrobatyczny Czerwonych Strzał Królewskich Sił Powietrznych przeleciał nad szczytem Pałacu Buckingham. Jego szczere powitanie sprawiło, że jego brat, książę George, i siostra, księżniczka Charlotte, roześmiali się bezradnie. Innym momentem, który trafił na pierwsze strony gazet, jest spotkanie księżniczki Charlotte i Sophie Wessex, która pojawia się w jednym z filmów, aby powiedzieć młodszemu krewnemu, żeby „siadł”.

Ale według czytającego z ruchu warg Jeremy’ego Freemana, w Gwiazda dniaCharlotte zapytała ciotkę: „Sophie, jak długo to potrwa?”

Wtedy Sophie odpowiedziała: „Myślę, że teraz”.

Brać udział Tutaj Najnowsze królewskie wiadomości i plotki z Tomem Sykesem i Timem Teemanem.

William: Czasami trudno jest zobaczyć, co robi rodzina królewska

W ramach swojego pragnienia zajęcia się bezdomnością jako przyczyną, tak jak kiedyś zrobiła to jego matka, księżna Diana, książę William mówi, że jego dzieci „zdecydowanie będą narażone” na problem – tylko on i Kate Middleton decydują, jak i kiedy. Wczoraj, jak donosi The Daily Beast, William powiedział The Daily Beast Zjednoczone Królestwo niedzielne czasy Jednym z jego planów jest budowa mieszkań komunalnych na terenie posiadłości Księstwa Kornwalii. W tym samym wywiadzie powiedział, że planuje podnieść świadomość tego problemu wśród swoich dzieci.

READ  „Przyjmuję każdą uncję cienia”

„Kiedy wyszedłem dziś rano”, powiedział gazecie, „jedną z rzeczy, o których myślałem, było:„ Kiedy jest właściwy czas, aby wprowadzić George’a, Charlotte lub Louisa do organizacji bezdomnych? „Myślę, że kiedy uda mi się zrównoważyć to z ich wykształceniem, na pewno będą na to narażeni. Na wycieczce szkolnej opowiadamy o tym, co widzimy.

„Kiedy byliśmy w Londynie, spacerując tam iz powrotem, regularnie widywaliśmy ludzi siedzących przed supermarketami i rozmawiających o tym. Mówiłem dzieciom: „Dlaczego oni tam są? Co tu się dzieje?” Myślę, że leży to w najlepszym interesie nas wszystkich, że należy to zrobić, ujawnić dzieciom, na właściwym etapie, we właściwym dialogu, aby zrozumiały. [will] Dorasta, zdając sobie sprawę, że w rzeczywistości, wiesz co, niektórzy z nas mają dużo szczęścia, niektórzy z nas potrzebują trochę pomocy, a niektórzy z nas muszą zrobić trochę więcej, aby pomóc innym poprawić ich życie”.

Brytyjski książę William podczas wizyty na Loftus Road, siedzibie Queens Park Rangers w zachodnim Londynie, przed szóstą rocznicą pożaru Grenfell Tower, aby usłyszeć, jak klub zapewnił nieocenione wsparcie bezpośrednio po katastrofie i w kolejnych latach. Fire, a także wywiady z niektórymi członkami dotkniętej społeczności, z którymi pracowali.

Aaron Chown/Pool za pośrednictwem pliku Reuters/Photo

powiedział William Niedziela czasy że był sfrustrowany tym, że rząd, rady i organizacje charytatywne od dawna „zarządzają” bezdomnością, zamiast jej „zapobiegać”. Powiedział: „Możemy to zrobić”. To wyzwanie nie jest niemożliwe. Jeśli ktoś zostanie bezdomny [we can say], „Cóż, tutaj jest droga powrotna, to jest ta droga”. Możemy to zwizualizować i pokazać ludziom, że jest na to sposób”.

William nie mówił o swojej waśni z Harrym, żadnych innych królewskich plotkach i pogłoskach, a nawet nic osobistego. Jednak gazeta stwierdziła, że ​​„przyznaje, że nie wszyscy widzą pogląd rodziny królewskiej”. William powiedział gazecie: „Wszyscy jesteśmy bardzo zajęci i myślę, że czasami trudno jest zobaczyć, co wnosi rodzina i co robimy. Ale ilość spraw, zainteresowań, obiadów, spotkań, wizyt, czymkolwiek one są, które robimy dzień w dzień, przez cały rok, zawsze byliśmy zaangażowani”. To część tego, co robimy. Staramy się podkreślać inne cele, innych ludzi, inne zainteresowania i pomagać ludziom tam, gdzie to możliwe. rób to dalej”.

Jeśli to robisz i wykonujesz prawdziwe gesty, robisz to prywatnie, a nie na widowni.

książę William

Jeśli chodzi o siebie, William twierdzi, że stara się robić rzeczy z dala od mediów i opinii publicznej, tak jak w zeszłym roku widziano go, jak sprzedawał egzemplarze magazynu bezdomności The Big Issue w Londynie. „Staram się robić te rzeczy subtelnie, kiedy nie ma mediów i nikt o tym nie wie. Bardzo trudno jest zrobić to nie o mnie…[that’s] Czego nie chcę robić. Chodziło o promowanie bezdomności. Jeśli chcesz iść i robić prawdziwe gesty, rób to prywatnie, nie rób tego na widowni”.

READ  Upada umowa Bena Afflecka i Jennifer Lopez o wartości 55 milionów dolarów w rezydencji Bel-Air

C O’Bakken, dyrektor naczelny brytyjskiej organizacji charytatywnej Centrepoint zajmującej się bezdomnością, powiedział, że on i William zasnęli w mroźną grudniową noc 14 lat temu.

the czasy Mówi się, że o świcie, gdy spacerowali po Londynie, Opaken zapytał Williama o to przeżycie. „To było bardzo nieprzyjemne, powiedział, ale to była tylko jedna noc, a najbardziej martwił go stan psychiczny młodego człowieka, który musiał to robić każdej nocy, nie wiedząc, jak będzie wyglądał następny dzień”.

Opaken dodał: „On (William) może przyciągnąć inne wsparcie dla sprawy, którego normalnie by tam nie było, od ludzi, którzy mogą powiedzieć:„ Jeśli jest zaangażowany, jeśli jest zainteresowany, może też zwrócę uwagę na te rzeczy. To jest to, co może zrobić. Nie. Może uprawiać politykę, ale może robić człowieka.

Weekend zamienia się w coś w rodzaju medialnego szaleństwa dla Williama, który opublikował również urocze zdjęcie z okazji Dnia Ojca ze swoimi dziećmi.

Millie Pilkington/Pałac Kensington/przez Reuters

Sprawy sądowe Harry’ego kosztowały podatników 1,3 miliona dolarów

Akcja księcia Harry’ego przeciwko rządowi brytyjskiemu, który, jak powiedział, powinien mieć pozwolenie na zatrudnienie brytyjskiego strażnika policyjnego, kosztowała brytyjskiego podatnika. 502 326 GBP (644 183 USD), the słońce raporty. To orzeczenie sądu było przeciwko niemu, a rachunek za jego próbę obalenia prawa wyniósł ponad 500 000 funtów (641 200 dolarów). Mówi się, że urzędnicy Home Office są źli z powodu tych „eskalacji kosztów”. Harry musi zapłacić 10 000 funtów (13 000 dolarów) kosztów.

Harry chce zatrudnić własnego strażnika policyjnego podczas wizyty w Wielkiej Brytanii, twierdząc, że usunięcie uzbrojonego strażnika, którego miał jako starszego członka rodziny królewskiej, było niewłaściwe. Policja metropolitalna i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych stwierdziły, że pozwolenie Harry’emu na zatrudnienie własnego strażnika policyjnego stworzyłoby niedopuszczalny precedens dla innych bogatych ludzi, którzy zatrudnialiby własnych uzbrojonych ochroniarzy.

W tym tygodniu w historii królewskiej

powiedział 41ulica Urodziny księcia Williama przypadają w najbliższą środę. Urodził się 21 czerwca 1982 r.

Pytania bez odpowiedzi

Co Harry i Meghan zrobiliby bez umów Netflix i Spotify i czy ona lub oboje wybraliby drogę moda/Dior? Czy plany mieszkaniowe księcia Williama dla bezdomnych zostaną zrealizowane? Co dalej z Harrym i Charlesem po tym, jak przyjaciele rodziny królewskiej powiedzieli The Daily Beast, że atak Harry’ego na Camillę jest w jego pamiętniku dodatkowy Czy naraziłeś relację ojciec-syn na poważne niebezpieczeństwo?

Uwielbiasz królewskie relacje The Daily Beast? Subskrypcja Tutaj Aby otrzymywać autorskie biuletyny prosto na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *