Książę Harry twierdzi, że pałac zatwierdził podarte dżinsy Meghan Markle

Kiedy Meghan Markle po raz pierwszy pojawiła się na królewskiej scenie w podartych dżinsach i białej koszulce, trafiła na pierwsze strony gazet – ale nie wszystkie z właściwych powodów.

W swoim nowym pamiętniku „Spare” książę Harry twierdzi, że strój jego ówczesnej dziewczyny na Igrzyskach Invictus 2017 w Toronto – składał się z „Looker” matki postrzępione dżinsy (174 USD, pierwotnie 248 USD), biały koszula „męża”. (255 $) dla swojej przyjaciółki Misha Nonoo W Sandały Sarah Flint „Natalie” (450 USD) – pałac „zatwierdzony”.

Ale po tym, jak negatywna prasa i internetowe trolle stwierdziły, że Markle nie jest odpowiednio ubrana dla swojej królewskiej dziewczyny, książę pomyślał, że można zrobić coś więcej.

„Jedna reklama broniąca Meg wystarczyła, by zrobić ogromną różnicę” – napisał, odnosząc się do hejtu, jaki Markle otrzymywał w Internecie w tamtym czasie.

księcia Harry'ego, Meghan Markle
Książę Harry powiedział, że Invictus Games 2017 były „najbardziej kontrolowanym i oczekiwanym miejscem” ich debiutu jako pary.
Obraz drutu

Podczas gdy Pałac Buckingham nigdy nie ma w zwyczaju komentować wyboru sukni członka rodziny, nie mówiąc już o jego obronie, Harry pisze, że „nikt” w Pałacu nie bronił aktorki „Garnitur”.

Pisząc o doświadczeniach z Invictus – które opisał jako „idealną okazję” na ich debiut ze względu na mecze odbywające się w Toronto, gdzie wówczas mieszkał Markle – Harry powiedział, że para skupiła swoją uwagę „na grze i słusznej sprawie” zamiast „klikania w celu wyświetlenia kamer”.

Chociaż oboje byli „zdenerwowani” tym, że zostali oficjalnie ogłoszeni jako małżeństwo, książę powiedział, że para „ukrywała się przed światem zbyt długo”.

Markle miała na sobie kontrowersyjne podarte dżinsy podczas meczu tenisa na wózku podczas Invictus Games 2017.


Meghan Markle

Markle miała na sobie kontrowersyjne podarte dżinsy podczas meczu tenisa na wózku podczas Invictus Games 2017.


Reklama

Meghan Markle

Markle zabrał na igrzyska brązową torbę Everlane.


Meghan Markle i księcia Harry'ego

Para omówiła swoje doświadczenia w kontaktach z prasą podczas filmu dokumentalnego Netflix „Harry i Meghan”.


Reklama

W innych znaleziskach związanych z Włócznią książę Sussex szczegółowo opisuje niesławną żonę Taj incydent przed królewskim ślubemJak Camilla Parker Bowles Zamieniła jego sypialnię we własną garderobę Po jego odejściu i „niezręcznej chwili” Markle podzielił się Prosi Kate Middleton, żeby pożyczyła jej błyszczyk (Która może, ale nie musi, być własnością rodziny królewskiej 28 USD od Clarins Lip Perfector).

Palace powiedział Page Six, że nie skomentuje żadnych zarzutów w książce.

Meghan Markle
Markle miał ze sobą torbę gamingową Everlane, która szybko się wyprzedała.
Sameera Husajna

READ  Blinken udaje się do Pekinu, mając nadzieję, że rozwieje obawy przed oddzieleniem relacji między USA a Chinami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *