Ktoś nie bez powodu zrobił telefon z Androidem z portem Lightning

Powiększenie / Port Lightning w telefonie Samsung z Androidem… jeśli jesteś zainteresowany.

Nie jesteśmy pewni, dlaczego chcesz czegoś takiego, ale ktoś zmodyfikował telefon z Androidem, aby używał portu Lightning firmy Apple zamiast standardowego w branży połączenia USB-C.

Edycja została wykonana przez Kena Pillonela, który wcześniej rozgłaszał fale w Internecie, prosząc o bardziej rozsądny projekt: przeniesienie USB-C do iPhone’a.

Billonil Wideo Ogłoszenie telefonu Lightning z Androidem pojawiło się na żywo 1 kwietnia, ale chociaż ta data była świadomym wyborem, zmiana jest prawdziwa. Billonel powiedział, że chce „zrównoważyć chaos” wywołany przez odsłonięcie iPhone’a USB-C.

„Nie spodziewam się, że ktokolwiek przy zdrowych zmysłach chciałby to zrobić na swoich urządzeniach. To była tylko zabawa, chciałem tylko sprawdzić, czy dam radę to zrobić” Engadget powiedział.

Do tego projektu Pillonel wybrał niskobudżetowego Samsunga Galaxy A51. Okazuje się, że nie był to łatwy projekt. Billonel wyjaśnił Engadgetowi: „Kable Lightning, które sprzedaje Apple, nie są„ głupie ”, ładują tylko urządzenia Apple. Musiałem więc znaleźć sposób, aby oszukać kabel tak, aby myślał, że jest podłączony do urządzenia Apple. pasować do telefonu, a to jest kolejne wyzwanie w tym se se”.

Nie bez powodu telefon z Androidem Lightning.

Na YouTube znajduje się krótki film pokazujący urządzenie w akcji (może ono ładować i przesyłać dane) oraz kilka krótkich przebłysków prac, które zostały w to włożone, ale Pillonel obiecuje, że wkrótce zostanie przesłany kolejny film z bardziej wyczerpującym wyjaśnienie. Zrób podobną kadencję z iPhonem USB-C.

W przypadku, gdy chcesz zdobyć takie urządzenie, co jest bardzo mało prawdopodobne, nie będziesz miał szczęścia – nie planuje go sprzedawać.

Apple używa kabla Lightning w iPhone’ach od prawie 10 lat, powracając do iPhone’a 5 we wrześniu 2012 roku. Kiedy został wprowadzony, wiceprezes Apple ds. marketingu, Phil Schiller, powiedział, że będzie „dyrygentem na następną dekadę”.

READ  Transmisja Silent Hill zaplanowana jest na 19 października

Apple zaczął używać USB-C w większości swoich iPadów, które wcześniej używały Lightninga, ale iPhone’y nadal działają na Lightning. Komentatorzy techniczni spekulowali, że Apple może również wymieniać swoje telefony. Ale biorąc pod uwagę niedawne wprowadzenie nowej wizji MagSafe, wydaje się prawdopodobne, że Apple całkowicie porzuci port na rzecz ładowania bezprzewodowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *