LA Chargers pokonali konkurencyjną drużynę Colts i zdobyli pierwszy tytuł w play-offach od 2018 roku | NFL

Austin Eckler strzelił gola w dwóch biegach na jeden jard i Ładowarki z Los Angeles Zdobywając swój pierwszy mecz play-off od 2018 roku, trzykrotnie przechwycił rozgrywającego Indianapolis Nicka Folesa, gdy Colts przegrywali z rywalem 20-3 w poniedziałek wieczorem.

Justin Herbert rzucił na 235 jardów, a Cameron Decker kopnął dwa krótkie rzuty z gry dla Chargers (9-6), którzy wygrali trzeci z rzędu po uzyskaniu pomocy, której potrzebowali w ten weekend z Las Vegas, Miami, Nowej Anglii i Nowego Jorku Odrzutowce. Kiedy cała czwórka przegrała, Chargers potrzebowali zwycięstwa, aby po raz pierwszy awansować do postseason z Herbertem i dopiero drugi raz od 2014 roku.

I w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, kiedy Los Angeles przegrało w dogrywce z Las Vegas w ostatnim meczu, aby przegapić play-offy, tym razem zakończyło pracę dzięki pierwszemu poniedziałkowemu zwycięstwu na wyjeździe od ponad dekady.

Indianapolis (4-10-1) przegrał po raz piąty z rzędu pod wodzą tymczasowego trenera Jeffa w sobotę, choć była to bardziej porażka niż poprzednie dwie, kiedy stracili 33 punkty w czwartej kwarcie na rzecz Dallas i wysadzili 33- 0 prowadzenie po pierwszej połowie. Ołów w Minnesocie.

Foles, w swoim pierwszym starcie dla Colts, zmarnował dwie okazje do zdobycia bramki w pierwszej kwarcie, rzucając snapami. Herbert również miał problemy na początku, dopóki Eckler nie zdobył pierwszych punktów w meczu krótkim biegiem TD w połowie drugiej kwarty.

Colts wykorzystali dwa osobiste faule, które doprowadziły do ​​​​wyrzucenia Derwina Jamesa z bezpieczeństwa Pro Bowl, aby pojechać do jedynego wyniku w grze, rzutu z gry z 46 jardów autorstwa Chase’a McLaughlina.

Ale to było dla źrebiąt. Dwa kopnięcia Deckera dały wynik 13-3, a drugi gol Ecklera przypieczętował zwycięstwo.

Ekeler miał 18 prowadzących na 67 jardów, został dopiero czwartym graczem od 15 lat, który strzelił co najmniej 15 niszczycieli w sezonach jeden po drugim, i cofnął się o jedno przyjęcie w szóstym sezonie ze 100 wślizgami, cofając się w historii ligi.

READ  Zwycięstwo Spurs stawia Thunder, Wolves i Nuggets w trójstronnym remisie na szczycie Zachodu

Herbert był 24 z 31, kiedy zakończyła się jego passa 300 jardów z rzędu w trzech meczach. Keenan Allen złapał 11 podań na 104 jardy i przekroczył granicę 100 jardów w sześciu kolejnych grach szosowych.

Foles był 17 z 29 na 143 jardy i rzucił swoje ostatnie przechwycenie w trzeciej kwarcie. MVP Super Bowl został zwolniony po sezonie 2017 z Filadelfią siedem razy w swoim pierwszym meczu NFL Od 26 grudnia 2021 r. w Chicago.