Łączne wyniki NFL: 10 wyróżniających się zawodników z grupy Edge Rushers

Wewnętrzni liniowi defensywni rozpoczną ćwiczenia na boisku w 2024 roku Kombinacja NFL czwartek, a po nim pojawiły się duże grupy potencjalnych klientów Edge Rush. Przyjrzyjmy się najlepszym występom zespołu Edge i zobaczmy, jak niektórzy gracze poprawili lub zmniejszyli swoje zasoby w komisji draftu Detroit Lions.

Dallas Turner, Alabama (6 stóp i 3, 247 funtów)

Turner opuści Indianapolis szczęśliwy, dokładnie zaznaczając niezbędne pola, aby zapewnić sobie szanse na zostanie czołowym napastnikiem i prawdopodobnie najlepszym obrońcą poza szachownicą w drafcie. Jego wzrost, waga, długość (34,38 cala rozpiętości ramion), prędkość (4,46 biegu na 40 jardów) i siła wybuchu (jego skok w pionie na odległość 40,5 cala znalazł się na szczycie grupy, a skok w dal na 3 stopy i 7 metrów znalazł się w pierwszej piątce) wszystkie robią wrażenie.

Jared Wers, stan Floryda (6 stóp i 4, 254 funtów)

Verse zaliczył solidny dzień, sprawdzając wiele wymiernych elementów i dobrze radząc sobie w ćwiczeniach na boisku. Nigdy nie angażował się w ćwiczenia, a zamiast tego zdawał się stale przyspieszać podczas ćwiczeń. Biega agresywnie, niemal rozbijając nogami ziemię, co jest nieco zaskakujące, biorąc pod uwagę jego wdzięk na boisku.

Laitu Laddu, UCLA (6 stóp i 5, 259 funtów)

Latu zachowywał się konsekwentnie przez cały dzień i był pewien, że swoim atletyzmem może zaatakować każdy trening. Jego statystyki są solidne jak na jego wielkość, ale to gra w boisku powinna utrzymać jego formę w pierwszej rundzie. Oczywiście największą informacją na temat Lattu będą jego badania lekarskie, których osobiście nie zobaczymy.

Chap Robinson, Penn State (6 stóp i 3, 254 funtów)

Robinson jest tak duży i szybki, jak reklamowano, biegnie na odległość 4,48 40 jardów i eksploduje poza linią na każdym treningu. Nadal występowały pewne problemy techniczne – które widzimy także na boisku – ale był na boisku bardzo atletyczny. Największym rozczarowaniem dla Robinsona było to, że jego długość ramion wynosząca 32,5 cala była zgodna z oczekiwaniami drużyn. Kiedy połączysz tę krótką długość ramion ze słabą techniką, pomoże mu to pokonać jeszcze kilka przeszkód.

READ  Zełenski na Ukrainie wzywa zachodnich sojuszników do zwiększenia presji na Rosję | Wiadomości o wojnie rosyjsko-ukraińskiej

Darius Robinson, Missouri (6 stóp i 5 stóp, 285 funtów)

Ludzie go skreślą, patrząc na jego czas w biegu na 40 jardów wynoszący 4,95, ale prędkość na prostych to nie jego sport, a na podstawie filmu z meczu założę się, że jego GPS jest szybszy. Jeśli uważasz, że Lions powinni wybrać czystego atletę na krawędzi, możesz nie być fanem Robinsona, ale pasuje on do profilu tego, czego Lions chcieli przeciwko Aidanowi Hutchinsonowi, ale jest bardziej sportowcem z najwyższej półki. Aktualnie wymienione.

Jako były liniowy defensywy Robinson wyróżniał się na tle reszty drużyny. Przy swoim rozmiarze, z dużą klatką piersiową i 34,5-calowymi ramionami, Robinson była imponującą modelką. Jego moc była zauważalna na tle reszty drużyny, a każdy cios zadany w torbę kończył się słyszalnym hukiem. Jego atletyzm pozycyjny pokazał się podczas ćwiczeń, które wymagały od niego pochylenia się, podobnie jak podczas ćwiczeń z obręczą, a ja wyszedłem z jego występu wierząc, że pod koniec pierwszej rundy ma więcej do gry dla Lions.

Marshawn Kneeland, zachodnie Michigan (6 stóp i 3, 267 funtów)

Obserwując treningi Kneelanda na boisku, najbardziej rzucającą się w oczy rzeczą jest szybkość, z jaką pokonywał dystanse. Jego 3-stożkowe ćwiczenie trwające 7,02 sekundy — jeden z najlepszych prognostyków sukcesu Edge Rushera w NFL — znajdowało się w elitarnym zakresie i przewodziło drużynie. Koreluje to z tym, co widzieliśmy na boisku podczas ćwiczeń, z jego szybkością podczas zginania. Dzięki solidnej ramie i dużej długości (34,5 cala długości ramion) jest kolejnym zawodnikiem, którego warto obserwować poza biegiem na 40 jardów (4,75 sekundy), ponieważ wykazał się wszechstronnością.

Bralan Trice, Waszyngton (6 stóp i 3,5 m) 12245 funtów)

Z wymiernego punktu widzenia Trice był poniżej średniej w prawie każdym obszarze. Dodaj do tego trudności, jakie miał na treningach, a można by pomyśleć, że jego akcje gwałtownie spadną – a może tak się stanie. Warto jednak zauważyć, że Dries doznał kontuzji na początku ćwiczeń na boisku i przeciskał się przez każdy trening, co ilustruje jego wytrzymałość i determinację, aby dokończyć to, co zaczął. Kontuzja nie jest w stanie wytłumaczyć jego słabych wyników w większości meczów, ale trzeba kochać jego serce.

READ  Inwazja Rosji na Ukrainę: 12 dni najważniejszych wydarzeń | Wiadomości wojenne rosyjsko-ukraińskie

Mohamed Kamara, stan Kolorado (6 stóp i 2, 248 funtów)

Jeśli interesujesz się boksem, Kamara nie wyróżnia się rozmiarem i długością ramion (32,38 cala). Jego solidny doskok na 40 jardów wynoszący 4,57 można również wytłumaczyć faktem, że jest nieco mniejszy. Ale wyróżniał się w ćwiczeniach, wykazując imponującą siłę w ramionach, szybkie przyspieszenie i agresję w swoim podejściu – atakując każde ćwiczenie. Może być czysty w swojej krzywiźnie, ale jego ogólne występy były na tyle imponujące, że chciałem wrócić i obejrzeć film z jego gry.

Miles Cole, technik z Teksasu (6 stóp i 6 stóp, 278 funtów)

Kohli był jednym z największych zwycięzców dnia. Przy swoim wzroście wykonał skok na odległość 4,67 40 jardów, skok w pionie na odległość 35 cali i skok w dal na odległość 3 metrów, wykazując się lepszą atletyką, niż ktokolwiek się spodziewał. Ale Cole poszedł o krok dalej i wykazał się dużymi umiejętnościami tłumaczenia podczas ćwiczeń na boisku, co czyni go kolejnym zawodnikiem, którego chciałbym ponownie zobaczyć.

Jalix Hunt, Houston Christian (6 stóp i 4, 252 funty)

Chrześcijański film z Houston to nie lada wyzwanie, więc nie wiem zbyt wiele na temat Hunta biorącego udział w tym wydarzeniu poza tym, co pokazał. Senior Bowl. Po tym występie będę szukać kolejnych filmów o Houston Christian. Hunt, będący odmienionym bezpieczeństwem, przechodził przez ćwiczenia z imponującą sprawnością fizyczną, a tę atletykę można było zmierzyć. Jego skok na 40 jardów z wynikiem 4,66 był solidny, a skok w dal na odległość 3 stóp i 8 metrów był najlepszy ze wszystkich, co pokazuje, że eksplozja, którą widzieliśmy w praktyce, była uzasadniona. Jego udział będzie rósł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *