Lala Kent nazywa Toma Sandovala „narcyzem” w dramacie Raquel Levis

Ekskluzywny

Lala Kent

Raq i Tom: niedożywiacz, narcyz

Zobaczymy co z Reunionem!!!

Lala Kent Nie przebieraj w słowach o skandalu związanym z oszukiwaniem Groszka Toma Sandovala I Raquel Levis … obrażanie niektórych opcji dla nich, a nawet przepowiadanie zjazdów.

Spotkaliśmy się z gwiazdą „Vanderpump Rules” w poniedziałek w Los Angeles, gdzie zapytaliśmy ją, co myśli na temat najnowszej części sagi — a mianowicie, z czego jest zrobiona. Toma Szwartza Wreszcie Przerwał milczeniei czego by się spodziewała, gdy cała obsada przejdzie sekcję zwłok z zeszłego sezonu.

Powiedzmy po prostu… LK nie cofnął tutaj niczego, łącznie z opisami zarówno Toma, jak i Raqa. Na przykład nazywasz jednego „narcyzem”, a drugiego „żercą na dnie” – możesz obserwować siebie, aby zobaczyć, za kogo go uważasz.

Jeśli chodzi o ponowne spotkanie — ponieważ cały ten dramat bez wątpienia zostanie rozwiązany w taki czy inny sposób — Lala ma kilka pomysłów, jak to pokazać. Jej zdaniem środowisko death match w WWE może nie być najgorszym pomysłem… takie są kontrowersyjne rzeczy.

Lala sugeruje, aby Tom i Raquel byli na razie razem i mogli pozować jako para. Według niej wielu członków ekipy „VR” nie wie, gdzie się znajdują.

Wreszcie… LK mówi o Tomie Schwartz – partnerze biznesowym Sandovala, którym on też jest Weź trochę ciepła Twierdząc, że wiedział o związku od jakiegoś czasu, ale mimo to milczy. Lala nie ukrywa, jak jej zdaniem powinien był sobie z tym poradzić… coraz częściej.

Jeśli nie możesz powiedzieć, Lala jest wyraźnie zespołem Ariana … kto, tak przy okazji, jest wygląda dobrze w Meksyku. Nakręcono w weekend na weselu przyjaciółki… a ona była tylko uśmiechami i tanecznymi ruchami pomimo wszystkiego, przez co przeszła.

Jeśli sprawy potoczą się tak, jak myśli Lala, może nadejść czas na ponowne spotkanie… będzie miała szansę załatać Toma – a może nawet Ruqa.

Czas na pewno pokaże. Czekać na dalsze informacje!
READ  Kevin Spacey rozpoczyna proces o napaść seksualną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *