Ławki narodowe są wolne po Mets, fasoli Francisco Lindor

WASZYNGTON – Mets nie byli zadowoleni, gdy miotacze Nationals trafili w czwartek na trzy boiska, a poziom gniewu wzrósł, gdy w piątek wieczorem pojawił się Francisco Linder Bean.

Ławki i pulpiny zostały zniszczone podczas gorącej kłótni, która zmieniła grę w baseball w grę i krzyki podczas piątej rundy w Nationals Park.

Francisco Lindor został uderzony w twarz przez boisko Steve’a Chishka.
Obrazy Getty
Podczas meczu Mets-Nationals ławki są czyste.
Podczas meczu Mets-Nationals ławki są czyste.
Obrazy Getty
Podczas meczu Mets-Nationals ławki są czyste.
Podczas meczu Mets-Nationals ławki są czyste.
AP

Nikt nie wyszedł, a Starling Martே była druga, zamieniając się w Lindora Bunta, ale w jego głowie pojawił się krakers od doraźnego Steve’a Chisheka. Nie było jasne, gdzie piłka trafiła, ale Lindor uderzył w ziemię, a Mets – dowodzeni przez menedżera Bucka Schwoldera – zaczęli wskazywać Chisheka i wpadać na boisko.

Kartki były popychane i popychane przez kilka minut, zanim zostały rozdzielone. Shishak został wyrzucony z gry, a Lindor odszedł po zauważeniu przez trenera. Mets poinformował, że zdjęcia rentgenowskie szczęki Lindera były ujemne, a on zdał krótkotrwały test wstrząsu mózgu.

Schwolder powiedział, że Mets byli niezadowoleni, gdy Jupiter i James McCann zostali dwukrotnie zaatakowani Pete Alonso został znokautowany przez boisko Otarł się z ramienia i uderzył w klapę hełmu.

Rozrusznik Mets Max Scherzer uderzył Josha Bella z Waszyngtonu w drugiej rundzie w zimną noc w podudzie, co wpłynęło na to, jak miotacze mogli złapać piłkę.

„To niebezpieczne” – powiedział Shovalter przed meczem. „Ich [catcher] Zestawy na spodzie i wewnątrz grzejnika, więc lepiej trzymaj tam komendę. Zrobiłem to z miotaczami: gdyby nie miał rozkazu, nie można było mu tam rzucać. Albo nie możesz pozwolić mu zbudować swojego klubu.

READ  Najważniejsze wydarzenia z kolacji korespondentów Białego Domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *