Linda Iaccarino publikuje pierwszy tweet od czasu, gdy został nowym dyrektorem generalnym Twittera, podczas gdy Elon Musk mówi o „obawieniach” związanych z nowym zatrudnieniem – Deadline

Elon Musk mianował Lindę Yaccarino nowym dyrektorem generalnym Twittera, a była dyrektor ds. Reklamy NBCUniversal w końcu przerwała milczenie na platformie mediów społecznościowych.

„Twoja wizja zawsze inspirowała mnie do tworzenia lepszej przyszłości. Jestem podekscytowany, że mogę pomóc wprowadzić tę wizję na Twittera i wspólnie przekształcić ten biznes!” Yaccarino napisał na Twitterze w wiadomości, w której podziękował Muskowi za szansę.

Po opublikowaniu globalnych wiadomości jako nowy szef Twittera, Yaccarino zauważyła, że ​​​​liczba jej obserwujących wzrosła wykładniczo i potwierdziła ten wzrost.

Dodała: „Widzę, że mam kilku nowych obserwujących… Nie jestem tak płodna jak @elonmusk (jeszcze!), Ale jestem zaangażowana w przyszłość tej platformy”. „Twoja opinia jest kluczowa dla tej przyszłości. Jestem tu dla wszystkich. Kontynuujmy rozmowę i wspólnie zbudujmy Twittera 2.0!”

Wcześniej Musk ogłosił zatrudnienie Yaccarino i wyjaśnił, czym różnią się ich role na szczycie firmy.

„Jestem podekscytowany, mogąc powitać Belindę Iaccarino jako nowego CEO Twittera!” piżmo ćwierkanie. @LindaYacc skupi się przede wszystkim na operacjach biznesowych, podczas gdy ja skupię się na projektowaniu produktów i nowych technologiach. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Lindą w celu przekształcenia tej platformy w aplikację X, wszystko”.

Po wiadomości Muska niektórzy użytkownicy wyrazili zaniepokojenie powołując się na naruszenie „wolności słowa”. Wywiad Iaccarino z właścicielem Twittera tygodnie temu. Użytkownik Twittera stawia hipotezę, że Yaccarino będzie forsować inicjatywy mające na celu ograniczenie wypowiedzi użytkowników, aby uspokoić reklamodawców.

Musk odpowiedział: „Słyszę twoje obawy, ale nie oceniaj zbyt wcześnie. Jestem zdeterminowany, aby stanąć w obronie wolności słowa, nawet jeśli oznacza to utratę pieniędzy”.

READ  Sprawa Ripple dobiega końca, ale walka o jasność musi „kontynuować” – Brad Garlinghouse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *