Lollipop Chainsaw RePop pojawia się ponownie z nowym zwiastunem, premiera we wrześniu

Po ponad rocznym opóźnieniu Lollipop Chainsaw RePop, remake gry typu hack-and-slash z 2012 roku, ukaże się 25 września na PlayStation 5, Xbox Series

Opracowana przez Dragami Games gra Lollipop Chainsaw RePop opowiada historię Juliette Starling, cheerleaderki ze szkoły średniej i potomkini rodziny łowców zombie, która wraz z bezcielesną głową jej chłopaka walczy z apokalipsą zombie za pomocą swojej zaufanej piły łańcuchowej. Choć w RePop nie będzie powrotu oryginalnego duetu reżyserów i scenarzystów, Goichiego „Suda51” Sudy i Jamesa Gunna, dyrektor generalny Dragami Games Yoshimi Yasuda zapewnia fanów, że remake spełni ich oczekiwania.

„RePOP to ostateczna wersja gry, która pozostawia historię nietkniętą, skupiając się na poprawie jakości życia i dodatkowej zawartości rozgrywki” – napisał Yasuda w tweecie.

Klucz jest pomiędzy Aktualizacje RePop z oryginału Czas ładowania ulega skróceniu, a rozdzielczość i liczba klatek na sekundę wzrasta. A dokładniej, PlayStation 5, Xbox Series Inne aktualizacje poprawiające jakość życia obejmują automatyczną funkcję szybkiego zdarzenia, ulepszone reakcje aparatu i tryb strumieniowego przesyłania muzyki.

Lollipop Chainsaw Repop został po raz pierwszy ogłoszony w 2022 r., a następnie został opóźniony z lata 2023 r. na lato 2024 r. W kolejnym tweecie informującym o dacie premiery gry i zwiastunie promocyjnym Yasuda ujawnił, że gracze będą mieli do zaprojektowania ponad 30 kostiumów dla Juliet w RePop. Chociaż wszystkie kostiumy z oryginalnej gry będą dostępne w RePop, zestawy Juliet objęte prawami autorskimi – zupełnie jak ona Kostiumy z anime Deadman Wonderland i Highschool of the Dead -Nie pojedzie z tobą w podróż.

W naszym Oryginalna recenzja Od Lollipop Chainsaw przyznaliśmy grze 5 na 10 punktów, mówiąc: „Lollipop Chainsaw nawet nie próbuje odróżnić się od gatunku, a większość tego, co robi, próbuje czegoś nowego w świecie swoich postaci, a jej pisanie ostatecznie się kończy odchodząc od niesamowitej gry akcji na papierze.”

READ  Samsung Galaxy M54 może mieć chipset Snapdragon 888 i baterię 6000 mAh

Pomimo naszych zastrzeżeń do Lollipop Chainsaw, gra zyskała status klasyki wśród graczy lubiących gatunek hack-and-slash. Mamy nadzieję, że RePop będzie rezonował z graczami w taki sam sposób, jak oryginalna gra.

Isaiah Colbert jest niezależnym pisarzem dla IGN. Możesz ich śledzić na Twitterze @ShinEyeZehUhh.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *