Mario Day 2023: Najlepsze oferty na gry i akcesoria Nintendo Switch

Jest 10 marca, który dzięki internetowi i świetnemu marketingowi marki jest obchodzony jako Mario Day — czyli skromne święto wszystkich rzeczy związanych z ukochanym hydraulikiem Nintendo. Co najważniejsze, oznacza to, że istnieje wiele zniżek i promocji, z których można skorzystać, w tym wartościowe oferty gier Nintendo, które często wyprzedają się po pełnej cenie.

detaliści lubią najlepsza ofertaI WalmartI AmazonkaI Bramka Obniża szereg własnych fizycznych i cyfrowych tytułów Nintendo oraz kilka akcesoriów – oferując około 20 USD zniżki na wiele gier, które normalnie kosztowałyby 60 USD. Trzeba przyznać, że świętowanie naszego małego włoskiego przyjaciela brzmi jak próba dalszego budowania szumu Film Super Mario Bros, który trafi do kin już za niecały miesiąc. Jednak rzadko zdarza się tak dobra okazja, jak teraz, aby skorzystać z okazji na wszystkie rzeczy związane z Mario.

Jedyną rzeczą lepszą od niektórych niesamowitych platformówek 2D Mario jest robienie tego z maksymalnie trzema przyjaciółmi w grze Nowy Super Mario Bros U Deluxe. To znaczy, dopóki nie będą cię ciągle zabijać i doprowadzać do ściany.

Śmiało twórz swoje najbardziej bezwzględne, najdziksze kreacje na świecie Super Mario Maker 2.

Co powiesz na szansę, aby inni na orbicie Mario podzielili się blaskiem fleszy?

Chwileczkę, znam tę małpę. Jego imię to osioł.

Aktualizacja z 10 marca o 11:33 ET: To podsumowanie zostało zaktualizowane, aby odzwierciedlić wybór nowych ofert i fakt, że jest to Dzień Mario (czy nie mamy szczęścia)?

READ  Steam na Chromebookach jest gotowy do testów i ma rygorystyczne wymagania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *