Matthew Morrison wyszedł jako sędzia „Więc myślisz, że umiesz tańczyć”

Mateusz Morrison to nie będzie „Jeśli myślisz, że umiesz tańczyćSędzia po niezastosowaniu się do „protokołów produkcji konkursowej”, różnorodny Upewniłem się.

Były gwiazdor „Glee” ogłosił swoje odejście z konkursu tańca Fox, którego premiera odbyła się 18 maja w wydanym w piątek oświadczeniu.

„Możliwość bycia sędzią So You Think You Can Dance była dla mnie niesamowitym zaszczytem. Dlatego bardzo przykro mi poinformować, że opuszczę program” – powiedział Morrison w oświadczeniu po nakręceniu przesłuchania. rund przed pokazem i dokończenia selekcji 12 finalistów. Nie przestrzegałem protokołów produkcji konkursu, co uniemożliwiło mi sprawiedliwą ocenę konkursu. „Nie mogę wystarczająco przeprosić wszystkich zaangażowanych i będę obserwował razem z wami to, co wiem, że będzie być jednym z najlepszych sezonów.”

Nie jest jasne, jakie „protokoły konkurencyjnej produkcji” doprowadziły do ​​odejścia Morrisona. Ponieważ serial zaczął już emitować swój siedemnasty sezon, Morrison nadal będzie pojawiał się w czterech odcinkach.

Kan Morrison zadeklarowany jako sędzia W programie w kwietniu, obok JoJo Siwy, Twitcha i powracającego gospodarza Cat Deeley. Morrison, Siwa i Twitch zastąpili panelistów Nigela Lithjoy, Mary Murphy i Lorraine Gibson na nowy sezon.

„So You Think You Can Dance” pochodzi od 19 Entertainment i MRC z Industrial Media, a jego producentami wykonawczymi są współautor Nigel Lythgoe, Jeff Thacker, Rosie Seitchik, Eli Holzman i Aaron Saidman w imieniu 19 Entertainment.

READ  Erica Jayne oskarża Kathy Hilton o używanie antygejowskich obelg, Kathy temu zaprzecza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *