Max Payne 1 i 2 pojawią się na PS5

Remedy ogłosiło, że przerobi klasyki na PlayStation 2 Max Payne A Max Payne 2: Upadek Maxa Payne’a Na PlayStation 5 we współpracy z Rockstar Games. Dwa zregenerowane produkty zostaną wysłane jako jeden produkt, a projekt znajduje się obecnie na „etapie opracowywania koncepcji”. Remedy użyje własnego silnika gry Northlight, a produkcja jest finansowana przez GTA producent. Podobno budżet gry jest taki sam, jak „typowa produkcja Remedy AAA”. Data premiery nie jest wymieniona jako część informacja prasowa.

Sam Houser, założyciel Rockstar Games, powiedział: „Byliśmy podekscytowani, gdy nasi starzy przyjaciele z Remedy skontaktowali się z nami w sprawie zremasterowania oryginalnych gier Max Payne. Jesteśmy wielkimi fanami pracy, jaką zespół Remedy stworzył przez lata i możemy”. t czekać na uruchomienie tych nowych wersji.”

Następnie dyrektor generalny Remedy, Tero Virtala, wyjaśnia, jak seria Max Payne zawsze zajmowała szczególne miejsce w sercach wszystkich w Remedy. „Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością ponownej współpracy z naszymi partnerami w Rockstar Games, aby móc przywrócić oryginalną historię, akcję i atmosferę Max Payne Games w nowy sposób.”

Po raz pierwszy wydany na PC latem 2001 roku Max Payne trafił na PS2 sześć miesięcy później. Jego następca, upadek Maxa Payne’a, nastąpił zaledwie dwa lata później, w grudniu 2003 roku. Fani musieli wtedy czekać pełne dziewięć lat na Max Payne 3 Premiera w 2012 roku. Znana ze świeżej atmosfery noir, przełomowych fabuł i strzelanin, seria sprzedała się do tej pory w ponad 7,5 miliona egzemplarzy. Oprócz tego nowo ogłoszonego projektu rozwija się również Remedy Alan Wake II.

Czy jesteś zainteresowany tymi modyfikacjami? Podziel się swoimi wstępnymi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *