Royals Rework Whit Merrifield Contract

18:58: Schody ruchome Merryfielda zależą od liczby dni, które spędza w składzie kontuzjowanego, jak dowiedział się MLBTR. Dopóki w tym roku spędzi na IL mniej niż 110 dni, w 2023 r. otrzyma w całości 6,75 miliona dolarów.

18:19: Członkowie rodziny królewskiej ogłosili dziś wieczorem, że zgodzili się na restrukturyzację kontraktu z zewnętrznym graczem/graczem Czekaj Merryfield. Klub aktywnie skorzystał z opcji dla zespołu 2023, a obie strony dodały wspólną opcję obejmującą sezon 2024. Warner Sports Management reprezentuje Merrifield.

Ann Rogers z MLB.com poinformowała o krachu finansowym transakcji (na Twitterze). Merrifield zarobi 7 mln USD w 2022 r. i 2,75 mln USD w 2023 r. (z dodatkowymi 4 mln USD na potencjalne schody ruchome). Umowa zawiera również opcję wzajemną o wartości 18 milionów USD 2024, która obejmuje zakup za 500 000 USD.

To niezwykły środek, który musi podjąć zespół, ale członkowie rodziny królewskiej i Merryfield od 12 lat łączą bardzo owocne relacje. Organizacja Kansas City jest ogólnie postrzegana jako jedna z najbardziej lojalnych organizacji w sporcie, a front office Royals niezłomnie utrzymuje Murrayfield, nawet gdy odbudowuje się w ostatnich sezonach. Nie ma wątpliwości, że Brass Club lubi produkt Uniwersytetu Południowej Karoliny i że bliskość prawdopodobnie przyczyniła się do ich decyzji o skorzystaniu z opcji 2023 rok temu.

Oczywiście nie było większych wątpliwości, że zostanie schwytany. Kansas City podpisało z Murryfieldem czteroletnie przedłużenie gwarantujące mu 16,25 miliona dolarów w styczniu 2019 roku. Była to bardzo przystępna umowa, która odzwierciedlała jego status późnej gwiazdy, ponieważ Murrayfield nie złamał obozu w planie dnia otwarcia aż do 2017 – 28- Mając drogę do wolnej agencji aż do połowy lat trzydziestych, Merrifield zdecydował się zapewnić sobie pewne gwarantowane zyski, podczas gdy klub uniknął prywatnej eskalacji wynagrodzeń w wyniku arbitrażu.

READ  Mianowany Justin Upton

Zgodnie z warunkami jego poprzedniego kontraktu, który był wstępnie załadowany, Merrifield miał zarobić w tym roku 3,25 miliona dolarów z opcją klubową o wartości 7 milionów, która wzrosłaby do 11 milionów dolarów w 2023 roku, gdyby uniknął przedłużonej pracy w IL. Jak wskazuje Mark Vinsand z MLB.com (na Twitterze), renegocjacje bardziej równomiernie rozkładają zobowiązania zespołu na kolejne dwa lata, popychając Merrifielda bardziej do przodu, jednocześnie wyrównując część wynagrodzeń w przyszłym sezonie.

Wynagrodzenia w Kansas City skaczą do około 97 milionów dolarów, szacuje Jason Martinez Zasoby menu. Zobowiązania zespołu na 2023 r. spadły do ​​prawie 36 milionów dolarów. Kansas City nie wstrząsało kampanią 2022, ale w AL Central trwa długo. Z młodymi graczami, takimi jak Bobby Witt Jr.A Nick Prato A MG Melendez Planowany na przybycie w tym roku, sezon 2023 i kolejne powinny być konsekwentnymi sezonami, aby wygrać teraz. Front office będzie miał więcej pieniędzy do pracy w nadchodzącym okresie poza sezonem, podczas gdy Murrayfield jest niewątpliwie zadowolony z natychmiastowej premii (a ubezpieczenie proaktywnie korzystające z opcji jest gwarantowane w przypadku katastrofalnej kontuzji w tym roku).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.