Meksyk ustanawia światowy rekord po wzięciu udziału w 14 299 grupowych sesjach bokserskich

Piętnastu obecnych i byłych meksykańskich bojowników zebrało się, aby w sobotę prowadzić największą klasę boksu w historii na Zocalo, głównym placu miasta Meksyk.

Eric „El Terrechel” Morales, Andy Ruiz Jr., Oscar Valdez, Jackie Nava, Humberto „Chiqueta” Gonzalez, Miguel Berchelt, Jose „Pepino” Cuevas, Alfonso Zamora, Jose Luis Bueno, Antonio „Jaguar” Aguirre, Janejan Jose Lopez, Adrian „Confesor” Hernandez, Mariana Juarez, Ana Maria Torres i Alain David Picasso byli trenerami w klasie mega boksu organizowanej przez Indeporte Sports Institute (Indeporte) w Mexico City.

Impreza pobiła Światowy Rekord Guinnessa w największej kategorii bokserskiej na świecie, z 14 299 uczestnikami. Poprzedni rekord należał do Moskwy w Rosji, gdzie na Placu Czerwonym odbyła się mega klasa boksu z 3250 uczestnikami.

Uczestnicy nosili koszulki w kolorach meksykańskiej flagi, aby pokryć cały plac w kolorach zielonym, białym i czerwonym.

Javier Hidalgo Ponce, dyrektor Indeporte, przedstawił koszulki zaledwie dwa tygodnie temu.

„To będzie świetna wielokolorowa impreza, ponieważ razem utworzymy meksykańską flagę z tymi pięknymi koszulami, które będzie miał każdy z mega-boksu” – powiedział Hidalgo 3 czerwca.

Zajęcia trwały 30 minut, z tylko dwiema 20-sekundowymi przerwami.

READ  Wideo pokazuje, jak ukraińska artyleria niszczy rosyjski magazyn amunicji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *