Microsoft nakłada limit na ostatnią wersję próbną Xbox Game Pass za 1 USD

Nowi subskrybenci Game Pass nie mogą już otrzymać pierwszego miesiąca za 1 USD, ponieważ Microsoft przestał oferować wstępną ofertę Game Pass.

W oświadczeniu do krawędźXbox Head of Global Communications Kari Perez potwierdził, że oferta już nie istnieje.

„Przerwaliśmy naszą poprzednią ofertę wstępną dla Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass i oceniamy różne oferty marketingowe dla nowych członków w przyszłości” – powiedział Perez.

Doświadczenie za 1 dolara od lat stanowi podstawę Game Pass. Pozwoliło to nowym członkom wypróbować Xbox Game Pass przez miesiąc za jedyne 1 USD, a następnie odnowić standardową miesięczną subskrypcję za 14,99 USD miesięcznie za Xbox Game Pass Ultimate lub 9,99 USD miesięcznie za subskrypcję na PC lub konsolę. Nie ma jeszcze słowa na temat możliwej alternatywnej promocji marketingowej Xbox dla Game Pass.

Jedną z nowych funkcji, która może być w drodze, jest plan Xbox Game Pass Friends & Family. Umożliwi to subskrybentom współdzielenie subskrypcji z maksymalnie czterema innymi przyjaciółmi lub członkami rodziny, a Microsoft rozpoczął testowanie nowego poziomu w wielu krajach w zeszłym roku.

Podczas gdy największe usługi przesyłania strumieniowego wideo miały głównie podwyżki cen w ubiegłym roku, cena Xbox Game Pass od jakiegoś czasu utrzymuje się na stałym poziomie. Jednak cena 14,99 USD za Game Pass Ultimate prawdopodobnie nie będzie trwała wiecznie. W zeszłym roku Phil Spencer z Xbox powiedział: „Myślę, że w pewnym momencie będziemy musieli podnieść ceny niektórych rzeczy”. Krótko po tym oświadczeniu Microsoft ujawnił, że dołącza do Sony w podnoszeniu cen nowych gier własnych do 70 dolarów.

Rok 2023 będzie wielkim rokiem dla Xbox Game Pass. Fani byli już zaskoczeni przez Hi-Fi Rush shadowdrop, a posiadacze Xboksów wreszcie zobaczą duży wkład Bethesdy w postaci Redfall i Starfield.

READ  Samsung Galaxy S23 Ultra zapewni znacznie lepsze zdjęcia wideo

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się grami wideo i wiadomościami rozrywkowymi. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w branży gier z mniejszymi liniami w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Możesz go znaleźć na Twitterze @LoganJPlant.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *