Mike Myers powraca do wieloznakowej komedii w swoim programie Netflix The Pentaverate

Mike Myers powraca do komedii w nowym sześcioodcinkowym programie Netflix PentavorateRzadkie występy filmowe po wielu latach. Jeśli Zwiastun wyświetlany w środę Co trzeba zrobić, to taki projekt, w którym Myers ma prawie połowę obsady – gra w ośmiu różnych rolach, Według Termin ostateczny.

W programie, którego transmisja rozpocznie się 5 maja, występują także komicy Ken Ken, Keegan-Michael Kee i Jennifer Sanders. Koncentruje się wokół podejrzanego i kontrolującego świat tajnego stowarzyszenia o nazwie Pentavorate. Zgodnie z narracją w zwiastunie, który można zobaczyć poniżej, rozpoczęło go pięć osób, które zostały oznaczone jako fanatycy (po wyjaśnieniu wszystkich masek doktora Blake’a), po odkryciu, że Black Blake został spowodowany przez zarazę i szczury.

Pomysł na pokaz wyszedł z komedii z Myersem w innym filmie. Więc poślubiłem zabójcę z siekierą. Możesz obejrzeć tę scenę poniżej (nie martw się, nie ma zabójstw toporem – tylko oszczerstwo pułkownika Sandersa).

Minęło trochę czasu, odkąd widziałem komediowy projekt Mike’a Myersa-Helmeta – to pierwsza wielka rzecz, którą napisał od 2008 roku. guru miłościW tym Myers pisał i występował w wielu rolach. Od tego czasu występował w kilku filmach Bękarty wojny I 2018 Czeska rapsodia I Na terminalu Ale te plany, powiedzmy, nie są takie same Austin Powers Filmy Myersa są znane.

Netflix tworzy ogólnie interesujące treści komediowe ze znanymi nazwiskami Siła Kosmiczna Ze Stevem Carrollem, Czerwona uwaga (Zaczynając od The Rock, Ritu Arya i Ryana Reynoldsa) i wielka premiera z zeszłego tygodnia Plan Adama (W rolach głównych Mark Rufallo, Jennifer Garner i Ryan Reynolds).

Netflix 2014 jest właśnie taki jak wtedy Zamówiłem cztery filmy Adama ChandleraPotem przysięgali, że Bardzo popularna Otóż ​​to Trzeba było zamówić jeszcze cztery. Nie próbowałem tego ukrywać przed wydaniem tego projektu Myers (proszę nie krzywdźcie mnie Myers Stones, chciałem Szpieg, który mną wstrząsa I Shrek), ale wydaje się, że Netflix podąża za podobnym podręcznikiem, zdobywając gwiazdy komedii z lat 90. i na początku 2000 r. i podążając stylem ich starych hitów. Hej, ludzie muszą coś zrobić, żeby to śledzić Podnosi ceny I Uważa, że ​​ludzie płacą za udostępnianie haseł.

READ  Daniel Suarez został pierwszym kierowcą urodzonym w Meksyku, który wygrał Sonomę i wygrał serię Pucharu NASCAR.

Ujawnienie: Na krawędzi Obecnie produkuje serial z Netflix.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *