Mock Draft 1.0 Sama Farmera: Falcons mogą zaangażować się w handel i zająć trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej

Wiele drużyn NFL poszukuje rozgrywających, a w tym sezonie jest wiele atrakcyjnych perspektyw.

W tym inauguracyjnym próbnym drafcie spodziewamy się dwóch rozgrywających z trzema najlepszymi typami, a hipotetyczna wymiana mogłaby to ułatwić.

Jednym ze sposobów rozwinięcia wersji roboczej jest:

1. Chicago: QB Caleba WilliamsaUniwersytet Południowej Kalifornii – Niedźwiedzie restartują za pomocą Nowy pomocnikfacet, który prawdopodobnie zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej w dwóch ostatnich draftach.

2. Waszyngton: QB Jayden Daniels, stan Luizjana — Trudno jest pominąć pomocnika, gdy jest on potrzebny tak samo jak kapitanowie. Dobre, odpowiednie dla Cliffa Kingsbury’egoSystem.

3. [PROPOSED TRADE] Atlanta, Nowa Anglia: QB Drake May, Karolina Północna — Podobnie jak w 2021 r. QB przejdą do 1-2-3. Zamiast wymieniać się za Justina Fieldsa, Falcons cofają zegar w sprawie debiutanta.

4. Arizona: WR Marvin Harrison Jr., stan Ohio — Jeśli kardynałowie mają zapłacić tyle pieniędzy za Kylera Murraya, muszą zaopatrzyć go w najlepszą broń. New Age Larry’ego Fitzgeralda.

Ofensywny liniowy Notre Dame, Joe Alt, rozgrzewa się przed listopadowym meczem z Clemsonem.Ofensywny liniowy Notre Dame, Joe Alt, rozgrzewa się przed listopadowym meczem z Clemsonem.

5. Ładowarki: OT Joe Alt, Notre Dame — Alt zastępuje Treya Pipkinsa na prawym ataku, a Chargers mają ogromne wsparcie w postaci Rashawna Slatera chroniącego Justina Herberta.

6. New York Giants: WR Roma Udunze, Waszyngton — Giants nie mają prawdziwego napastnika nr 1 i muszą zaopatrzyć półki w rozgrywającego Daniela Jonesa.

7. Tennessee: OT Olu Fashanu, Penn State – W zeszłym sezonie Tytani połączyli siły na lewym skrzydle i w zasadzie zamienili się w kiepskie drzwi obrotowe. Fashanu i Will Levis, niegdyś członkowie drużyny.

READ  49ers QB Jimmy Garoppolo nie potrzebuje operacji stopy, może wrócić za 7-8 tygodni

8. [PROPOSED TRADE] Nowa Anglia, z Atlanty: T.J.C. Latham, Alabama — Tak, Patrioci mogliby zostać i pozyskać rozgrywającego, ale w tym scenariuszu mogą poczekać, aby zaznaczyć to pole.

Czytaj więcej: Rams zostali wyposażeni w pieniądze i wybory do draftu, a teraz mogą zrobić „cokolwiek chcemy”.

9. Chicago: WR Malik Nabers, LSU – Dobra wiadomość dla początkującego rozgrywającego z Chicago: The Bears wybierają odbiornik nr 2, który będzie uzupełnieniem DJ Moore'a.

10. New York Jets: TE Brock Powers, Georgia — Jasne, Jetsom przydałby się obrońca Aarona Rodgersa. Jednak dla trenera Roberta Saleha Bowers może być odpowiedzią Nowego Jorku na George’a Kittle’a.

11. Minnesota: Edge Dallas Turner, Alabama — Po raz pierwszy od 2014 roku, kiedy pozyskali Anthony'ego Barra z UCLA, Vikings wykorzystali swojego najlepszego wyboru, aby zwiększyć szybkość podań.

12. Denver – QB JJ McCarthy, Michigan Na razie, Russellu Wilsonie. Sean Payton sprzeciwia się typowi drużyny i bierze rozgrywającego, który może go ukształtować od samego początku.

Obrońca Toledo, Quinion Mitchell, w piątek przebiegł 40 jardów w lidze NFL.Obrońca Toledo, Quinion Mitchell, w piątek przebiegł 40 jardów w lidze NFL.

Obrońca Toledo, Quinion Mitchell, w piątek przebiegł 40 jardów w lidze NFL. (Michael Conroy/Associated Press)

13. Las Vegas: CB Quinion Mitchell, Toledo – Raiders mają potrzeby w zakresie rozgrywającego i defensywy, ale te mogą trochę poczekać. Przypadkowo Mitchell pokonał dystans 40 sekund w 4,33 sekundy.

14. Nowy Orlean: DE Jarred Fiers, stan Floryda – Oprócz Carla Grandersona Święci włóczą się w pośpiechu na przełęczach. Ten werset daje im zastrzyk szybkości i intensywności.

15. Indianapolis: CB Cooper Dejean, Iowa – DeJean wraca po kontuzji nogi, więc może się trochę poślizgnąć. Wszechstronny defensywny obrońca, który może grać wszędzie.

16. Seattle: Di Lato Lato, Uniwersytet Kalifornijski & Niezależnie od tego, czy zatrzymają Leonarda Williamsa, Seahawks mogą potrzebować pomocy w defensywie. Lato to zapewni.

READ  Kolakowi grozi postępowanie dyscyplinarne po wyświetleniu symbolu Z | wieści wojenne między Rosją a Ukrainą

17. Jacksonville: DT Jerzan Newton, Illinois — W zeszłym sezonie Jaguars zdobyli zaledwie 3 worki z wewnętrznej linii obrony. Tylko w zeszłym sezonie Newton miał osiem worków.

18. Cincinnati: CB Tyrion Arnold, Alabama – Jego czas 4,5 na 40 nie zadziwił nikogo, ale Arnold jest sprawny, inteligentny i idealnie pasuje do Bengalów.

Czytaj więcej: Mając tak dużo pieniędzy i wyborów w drafcie, „Uwielbiamy atak” – mówi Rams, dyrektor generalny Les Snead.

19. Barany: C. Jackson Powers-Johnson, Oregon — Może to nie jest ekscytujący wybór – zwłaszcza, że ​​Rams nie wybierali w pierwszej rundzie wyborów od 2016 roku – ale jest to ważna pozycja do zabezpieczenia.

20. Pittsburgh: OT Tallis Foaga, Oregon – Steelers wzmocnili swoją ofensywną ofensywę i uczynili Fuagę pierwszym ofensywnym liniowym Oregonu, który wyszedł w rundzie otwarcia.

21. Miami: DT Byron Murphy II, Teksas — Dane agencji Free mają uderzyć w wnętrze linii defensywnej Miami. Murphy zaczyna się odbudowywać.

22. Filadelfia: CB Nate Wiggins, Clemson — Wiggins przebiegł 40 metrów w upalne 4,28 sekundy, ale utykał z powodu kontuzji biodra. Powinien być gotowy na swój profesjonalny dzień.

23. Houston: WR Brian Thomas Jr., LSU — Teksańczycy pozyskują sprawdzonego skrzydłowego CJ Strouda. Thomas o wzroście ponad 180 centymetrów jest sprawnym biegaczem o silnych rękach.

24. Dallas: OT Amarius Mims, Gruzja – Kowboje w końcu będą musieli odejść od Tyrona Smitha, więc sprzęt jest pilnie potrzebny.

Obrońca Miami, Camryn Kinchens, prowadzi w piątek trening w NFL Scouting Combine.Obrońca Miami, Camryn Kinchens, prowadzi w piątek trening w NFL Scouting Combine.

25. Green Bay: FS Camryn Kinchens, Miami — Packers muszą wkroczyć, aby zastąpić Davida Bakhtiariego – natychmiast lub ostatecznie, ale bezpieczeństwo jest pilniejszą potrzebą.

26. Zatoka Tampa: WR Keon Coleman, stan Floryda — Coleman mógłby być kolejnym Mike'em Evansem w drużynie Buccaneers, a oni byliby szczęśliwi, gdyby udało im się złapać kogoś takiego jak on.

READ  Nauka o łukach: jak wygląda drabinka NCAA Championship po chaotycznym dniu, w którym przegrała sześć z siedmiu najlepszych rozstawionych

27. Arizona: OT Tyler Guyton, Oklahoma — Kolejny krok w kierunku wzmocnienia ataku Arizony, który został już wzmocniony przez dodanie skrzydłowego Harrisona.

28. Buffalo: DT Chris Jenkins, Michigan — Bills muszą wzmocnić wewnętrzną część swojej defensywy, a Jenkins, będący dziedzicem tej pozycji, byłby idealnym kandydatem.

29. Detroit: CB Kool-Aid McKinstry, Alabama — Niezwykle utalentowany McKinstry może wycofać się z pierwszej rundy po tym, jak lekarze odkryli u niego złamanie kości stopy.

Czytaj więcej: New Chargers GM Joe Hortiz twierdzi, że o tym, kto odejdzie, zadecyduje produkcja, a nie wiek czy pieniądze

30. Baltimore: J. Graham Barton, Duke — Ravens stoją w obliczu możliwości odejścia obu strażników. W tej symulacji formułują w razie potrzeby.

31. San Francisco: CB Kamari Lassiter, Gruzja — 49ers potrzebują ofensywnego wślizgu, ale w tym momencie ich najlepsi gracze już nie żyją. Pomoc w kącie też jest potrzebna.

32. Kansas City: WR Troy Franklin, Oregon — Chiefs potrzebują więcej broni dla Patricka Mahomesa, a Franklin ma prędkość, która pozwala pokonać obrońców z zewnątrz.

Zapisz się na biuletyn sportowy LA Times SoCal High School Sports, aby otrzymywać wyniki, historie i zajrzeć za kulisy, co sprawia, że ​​sporty przygotowawcze są tak popularne.

Ta historia pierwotnie pojawiła się w Los Angeles Times.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *