Monitor do gier Odyssey Arc firmy Samsung o wartości 3500 USD jest już w sprzedaży

Behemot firmy Samsung Odyssey Arc, zakrzywiony monitor do gier o przekątnej 3500 USD o przekątnej 55 cali Dziś trafia do sprzedaży Parę tygodni później Dostępne w przedsprzedaży. I – nieco szokująco, biorąc pod uwagę, jak wyglądały wydania gier w ciągu ostatnich kilku lat – możesz rzeczywiście wejść do sklepu i kupić. Sprawdza dostępność w Nasze lokalne najlepsze zakupyWiele Brzeg Pracownicy znaleźli dziś w sklepach jeden lub dwa modele do odbioru.

Żeby było jasne, nie mówię ci chcieć Spędź miesięczny lub dwumiesięczny czynsz na małym monitorze do gier LED o wielkości przyzwoitego telewizora. W rzeczywistości wydaje się trochę nie tak, że mogłoby to być tak łatwe – i było Dziewięć miesięcy ekscytacji Odyseja została zbudowana wokół Arki od czasu debiutu na targach CES 2022 i jest to szalony produkt, który wydaje się, że potrzebuje pozwolenia od kogoś, aby go zdobyć. Przynajmniej poproś swojego kręgarza o podpisanie notatki.

Może to być Ty, ale podejmujesz rozważne i odpowiedzialne decyzje finansowe. prawo?
Obraz: Samsung

Biorąc to pod uwagę, jeśli czujesz się zdezorientowany tym, ile dostaniesz za sprzedaż swojego samochodu, bez wątpienia próbujesz wymyślić, w jaki sposób dostaniesz duże pudło w arce. (Nawiasem mówiąc, rozwiązanie tego problemu) Zamawiam w Amazon.) Ale spróbujmy oprzeć się temu wezwaniu pustki, przynajmniej do czasu, gdy właściwie go przeanalizujemy – podobnie oburzający jest Samsung. 49-calowa Odyseja G9 Odnajduje się na biurkach wielu redaktorów, ale przenosi sprawy na być może nieuświadomiony poziom.

Mój kolega Cameron Faulkner ma Odyseusz spędził trochę czasu z arkąAle potrzeba dużo więcej testów, aby ustalić, czy coś tak dużego, zarówno pod względem ceny, jak i rozmiaru, jest naprawdę tego warte, powiedzmy, Kupuję telewizor LG OLED I trzymaj go na swoim biurku. Jednak jeden z nich nie ma wbudowanego Samsung Gaming Hub, który jest kompatybilny z usługami strumieniowania gier, takimi jak GeForce Now lub Xbox Cloud Gaming, z wyjątkiem monitora i jakiegoś urządzenia wejściowego (bądźmy prawdziwi, każdy, kto kupuje Ark prawdopodobnie ma całkiem mocny system do gier).

Będą tacy, którzy ulegną pokusie; W rzeczywistości, najbliższy Best Buy mówi mi, że musisz poczekać do soboty na odbiór Arki w sklepie, mimo że mieli jedną dostępną do odbioru, kiedy patrzyłem dziś rano. Oznacza to, że ktoś w Spokane zaoszczędził na tym monitorze 3500 dolarów plus 8,9 procent podatku od sprzedaży. Mogą w to grać, kiedy mówimy. Jeśli to ty, skończyłeś to czytać. Proszę Powiedz mi, jaki jest twój proces myślowy i jak Arka traktuje cię do tej pory. (Ponadto, czy chcesz się spotkać? Tak, interesuje mnie tylko oglądanie twojego monitora, ale przyniosę ci rurociąg do pizzy czy coś.)

READ  Harmonogram play-off NFL 2023, przedział: daty, godziny, telewizja, transmisje strumieniowe dla każdej rundy posezonowej AFC i NFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *