Monitor do gier Odyssey Arc firmy Samsung o wartości 3500 USD jest już w sprzedaży

Behemot firmy Samsung Odyssey Arc, zakrzywiony monitor do gier o przekątnej 3500 USD o przekątnej 55 cali Dziś trafia do sprzedaży Parę tygodni później Dostępne w przedsprzedaży. I – nieco szokująco, biorąc pod uwagę, jak wyglądały wydania gier w ciągu ostatnich kilku lat – możesz rzeczywiście wejść do sklepu i kupić. Sprawdza dostępność w Nasze lokalne najlepsze zakupyWiele Brzeg Pracownicy znaleźli dziś w sklepach jeden lub dwa modele do odbioru.

Żeby było jasne, nie mówię ci chcieć Spędź miesięczny lub dwumiesięczny czynsz na małym monitorze do gier LED o wielkości przyzwoitego telewizora. W rzeczywistości wydaje się trochę nie tak, że mogłoby to być tak łatwe – i było Dziewięć miesięcy ekscytacji Odyseja została zbudowana wokół Arki od czasu debiutu na targach CES 2022 i jest to szalony produkt, który wydaje się, że potrzebuje pozwolenia od kogoś, aby go zdobyć. Przynajmniej poproś swojego kręgarza o podpisanie notatki.

Może to być Ty, ale podejmujesz rozważne i odpowiedzialne decyzje finansowe. prawo?
Obraz: Samsung

Biorąc to pod uwagę, jeśli czujesz się zdezorientowany tym, ile dostaniesz za sprzedaż swojego samochodu, bez wątpienia próbujesz wymyślić, w jaki sposób dostaniesz duże pudło w arce. (Nawiasem mówiąc, rozwiązanie tego problemu) Zamawiam w Amazon.) Ale spróbujmy oprzeć się temu wezwaniu pustki, przynajmniej do czasu, gdy właściwie go przeanalizujemy – podobnie oburzający jest Samsung. 49-calowa Odyseja G9 Odnajduje się na biurkach wielu redaktorów, ale przenosi sprawy na być może nieuświadomiony poziom.

Mój kolega Cameron Faulkner ma Odyseusz spędził trochę czasu z arkąAle potrzeba dużo więcej testów, aby ustalić, czy coś tak dużego, zarówno pod względem ceny, jak i rozmiaru, jest naprawdę tego warte, powiedzmy, Kupuję telewizor LG OLED I trzymaj go na swoim biurku. Jednak jeden z nich nie ma wbudowanego Samsung Gaming Hub, który jest kompatybilny z usługami strumieniowania gier, takimi jak GeForce Now lub Xbox Cloud Gaming, z wyjątkiem monitora i jakiegoś urządzenia wejściowego (bądźmy prawdziwi, każdy, kto kupuje Ark prawdopodobnie ma całkiem mocny system do gier).

Będą tacy, którzy ulegną pokusie; W rzeczywistości, najbliższy Best Buy mówi mi, że musisz poczekać do soboty na odbiór Arki w sklepie, mimo że mieli jedną dostępną do odbioru, kiedy patrzyłem dziś rano. Oznacza to, że ktoś w Spokane zaoszczędził na tym monitorze 3500 dolarów plus 8,9 procent podatku od sprzedaży. Mogą w to grać, kiedy mówimy. Jeśli to ty, skończyłeś to czytać. Proszę Powiedz mi, jaki jest twój proces myślowy i jak Arka traktuje cię do tej pory. (Ponadto, czy chcesz się spotkać? Tak, interesuje mnie tylko oglądanie twojego monitora, ale przyniosę ci rurociąg do pizzy czy coś.)

READ  Trener futbolu stanu Floryda Mike Norvell mówi, że Seminoles muszą nadal się poprawiać po wielkim zwycięstwie nad LSU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *