Mówi się, że siedziba Twittera w San Francisco jest epicentrum Total Scent

Elona Muska Opracował genialny plan, aby zakłócić branżę technologiczną i skoncentrować swoją siłę roboczą: ograniczyć usługi sprzątania i powoli uwolnić demotywujący smród w uświęconych korytarzach centrali Twittera w San Francisco.

Biura w San Francisco zostały zmniejszone z czterech pięter do dwóch i nie były sprzątane przez prawie miesiąc. Według nowej historii Z New York Timesa o wizjonerskiej kadencji Muska jako CEO Twittera.

Sprzątacze, o których mowa, rozpoczęli strajk na początku grudnia, domagając się lepszych płac, na co odpowiedział Musk. Całkowite ich usunięcie. W rezultacie, według New York Timesa, „The Office [is] w zamieszaniu. Według czterech obecnych i byłych pracowników zapach resztek jedzenia i ciała utrzymywał się na podłogach, ponieważ ludzie byli stłoczeni w bardzo ciasnych przestrzeniach. Ci ludzie mówili, że łazienki były brudne.

Pozostali pracownicy podobno przynoszą własny papier toaletowy, co jest aktem niesubordynacji, który nie pasuje do widocznej wizji Muska dotyczącej śmierdzącego miejsca pracy. The Times zauważa, że ​​postawa Muska przeciwko opiece zdrowotnej rozprzestrzeniła się na Nowy Jork; Podobno ograniczył również usługi sprzątania w tym biurze na Twitterze.

Trudne zamówienie Muska pojawia się po innych manewrach cięcia kosztów, w tym na Twitterze. Nigdy więcej czynszu w swojej siedzibie w San Francisco. pracownicy podobno został przesłuchany Długie godziny i konieczność spania w biurach skłoniły miejski Departament Inspekcji Budowlanej do bardziej otwartego dochodzenia.

Można argumentować, że te środki są głęboko antyrobotnicze i mało prawdopodobne, aby poważnie moderowały Twittera Kredyt rozwojowy; Inni – jak ci, którzy płacą 8 dolarów miesięcznie za Twitter Blue – mogą przeciwstawić się temu, że Musk faktycznie angażuje się w strajk czynszowy i oferuje więcej możliwości mieszkaniowych w centrum San Francisco.

READ  Burmistrz Chicago: postępowy Brandon Johnson wygrywa wybory, Lori Lightfoot, projekty CNN

Piątkowy poranek, Musku opublikował tajemniczy mem Na Twitterze: „A gdybym ci powiedział, że jedynym sposobem na ucieczkę z Matrixa jest oduczenie się wszystkiego, czego cię nauczono, i odbudowanie całego systemu przekonań w oparciu o krytyczne myślenie i analizę”.

Czy poza matrixem są przestrzenie łazienkowe? Wygląda na to, że wkrótce dowiedzą się o tym pracownicy Twittera.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *