Najważniejsze wydarzenia z Mistrzostw Świata 2022: Belgia pokonała Kanadę 1:0

The Mistrzostwa Świata FIFA 2022 z kontynuacją w środę na FOX Belgia przeważać nad Kanada przez 1-0 Gol na stadionie Ahmed Bin Ali w Al Rayyan w Katarze.

Najważniejsze wydarzenia Belgia kontra Kanada

Błyskotliwość Michy’ego Batshuayi pomogła Belgii pokonać Kanadę 1:0 w środę wieczorem.

Gol w 44 minucie Michy Batshuayi Różnica jest udowodniona. Kanada miała wiele okazji, ale wciąż szuka swojego pierwszego gola w Pucharze Świata, teraz spadając do 0-4-0 w całym turnieju. Kluczowy brak decyzji w sprawie kluczowego rzutu karnego Belgii, który dałby Kanadzie rzut karny Wywołało to również krytykę.

Możesz zobaczyć Każdy mecz turnieju w Fox Sports Family Networks — oficjalny anglojęzyczny partner nadawczy turnieju w Stanach Zjednoczonych — oraz aplikacja FOX Sports i FOXSports.com. Ty również możesz Streamuj powtórki pełnych meczów na Doobi za darmo.

Oto najciekawsze momenty zwycięstwa Belgii!

Belgia 1, Kanada 0

10′: Rzut karny dla Belgii!

Gwiazda Kanady Alfonsa Davis Rzut karny został podyktowany po tym, jak analiza wideo wykazała, że ​​Belgia popełniła rzut karny za piłkę ręczną w polu karnym. Ale belgijski bramkarz Thibaut Courtois Był tu już wcześniej i pokazał swoje doświadczenie w pełnej obronie, dzięki czemu Kanada wciąż szuka swojego pierwszego gola na Mistrzostwach Świata.

Thibaut Courtois obronił belgijską próbę rzutu karnego

Thibaut Courtois obronił belgijską próbę rzutu karnego

Belgijski Thibaut Courtois wykonuje niesamowitą obronę rzutu karnego przeciwko Kanadzie po zagraniu ręką na Mistrzostwach Świata FIFA 2022.

31′: Kanada nadal nie może się przebić!

Kanada miała kilka strzałów w pierwszej połowie. Ale atak Kanady nie przyniósł sukcesu przeciwko belgijskiej linii obrony i zdobywcy Złotej Rękawicy Mistrzostw Świata 2018 Courtois.

38′: Brak korzyści z wezwania Belgia

Powinna była zostać nałożona kara Aksel Witzel Tutaj? Arbitrzy orzekli, że nie.

READ  Oszałamiające zdjęcia Jowisza z teleskopu Jamesa Webba NASA

44′: Belgia uderza pierwsza!

Michy Batshuayi Belgia objęła prowadzenie 1:0 tuż przed dogrywką w pierwszej połowie.

Michy Batshuayi z Belgii zdobywa bramkę przeciwko Kanadzie w 44. minucie.

Michy Batshuayi z Belgii zdobywa bramkę przeciwko Kanadzie w 44. minucie.

Czy Belgii uszło na sucho kolejna kara w pierwszej połowie?

Ekspert FOX ds. Przepisów sportowych Mark Clattenburg i analityk Stu Holden uważali, że w ocenie VAR wystąpił błąd, który zaowocował drugą możliwością rzutu karnego dla Kanady w pierwszej połowie.

68′: Niesamowity wślizg blokujący strzały!

Wyglądało na to, że Belgia miała dobrą szansę na zwiększenie przewagi, ale upadła w ostatniej chwili Richiego Lauriego Zablokował Batshuayi przed uderzeniem.

80′: Znowu Courtois

Belgijski bramkarz po raz kolejny pojawił się na scenie Pucharu Świata. Courtois po raz kolejny obronił strzał głową Kanady, aby utrzymać swoją drużynę na prowadzeniu.

Scena przed meczem

Kanada próbuje tworzyć historię

Kanada szuka nie tylko swojego pierwszego zwycięstwa lub remisu w Pucharze Świata, ale także pierwszego gola w Pucharze Świata. Kanadyjczycy mają nadzieję, że dobry występ w Katarze może wzbudzić zainteresowanie piłką nożną u siebie.

„Och, Kanada” na mundialu!

Reprezentacje Belgii i Kanady odśpiewały swoje hymny narodowe przed meczem, po raz pierwszy od 1986 roku, kiedy „O Canada” zostało zagrane na Mistrzostwach Świata.

Czytaj więcej z Mistrzostwa Świata:

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo Tutaj.


Wykorzystaj w pełni Mistrzostwa Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące gier, wiadomości i nie tylkoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *