Na ślubie Masaby Gupty – ojciec Viv Richards i Stipad Vivek Mehra. Zobacz zdjęcie rodzinne

Masaba Gupta udostępnił to zdjęcie. (Kurtuazja: masapagupta)

Nowe Delhi:

projektant Masaba Gupta Udostępniła aktorowi rodzinne zdjęcie zrobione dziś rano na jej ślubie satiadb egipt Jej ojcem jest legenda krykieta z Indii Zachodnich, Vivian Richards. Ojciec i ojczym Masaby, Vivek Mehra, byli na ślubie i są na zdjęciu. Na zdjęciu poza parą młodą również są Matka Masaby Niny Gupty, Matka i siostra Satyadeep Nalini Chinmaya. Wszyscy noszą pasujące odcienie różu i żółci; Suknie ślubne oferuje marka ślubna House Of Masaba.

W albumie rodzinnym, który udostępnia Masaba, jest jej zdjęcie z ojcem Vivem Richardsem i ostatnie z matką Neeną Guptą. Po raz pierwszy w życiu – całe moje życie się połączyło. to my. Moja piękna, mieszana rodzina, od teraz wszystko jest tylko dodatkiem”.

Krótko po opublikowaniu posta Soni Razdan napisała: „Urocza”, a Gauhar Khan napisała: „Rozgrzewające serce”.

Spójrz poniżej:

Masaba urodził się jako syn Niny Gupty i Viva Richardsa, którzy nigdy się nie ożenili, w 1989 roku. Nina Gupta poślubiła Viveka Mehrę w 2008 roku.

Masaba i Satyadeep Misra wzięli ślub w piątek rano. Poinformowali o swoim ślubie w poście na Instagramie. Na zdjęciach ślubnych Masaba wygląda ślicznie jak panna młoda w różowo-zielonej lehendze, a Satydadeep wygląda elegancko w różowym sherwani. Oba zestawy pochodzą z House of Masaba. W podpisie napisała: „Dziś rano poślubiłam mój ocean spokoju. Oto wiele zaklęć miłości, spokoju, stabilności i co najważniejsze śmiechu w życiu. I dziękuję, że pozwoliłeś mi wybrać swój podpis – to byłoby niesamowite”.

Spójrz poniżej:

Masaba Gupta i Satydeep Misra podobno zaczęli spotykać się w 2020 roku po tym, jak poznali się na planie jej programu Masaba Masaba.

Polecane wideo dnia

Na przyjęciu rocznicowym Varuna Dhawana-Natashy Dalal, Janhvi, Sary, Anila Kapoora i innych

READ  Wordle 366 20 czerwca Wskazówki - Zmagasz się dzisiaj z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ODPOWIEDZIĆ | Gry | zabawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *