Najlepszy czas na grę w Nier: Automata jest teraz

2B i 9S przechodzą pod mostem w Nier: Automata.

zrzut ekranu: Kwadratowy Enix

Jarzmo: automatyczne Wydane w zeszłym tygodniu w tytułach, w wyniku tajnych drzwi, które popchnęły społeczeństwo do zamieszania. Sama łamigłówka mogła dojść do zaskakującego i zaskakującego zakończenia, ale to nie znaczy, że podstawowa gra, w której była częścią, powinna zniknąć z twojego radaru. W rzeczywistości jest to jeszcze jeden powód, aby ponownie rozważyć to, co wielu uważa za jedną z najlepszych gier RPG w historii.

Nawiasem mówiąc, to zalecenie dotyczy wszystkich, niezależnie od tego, czy brałeś kredyty dziesiątki razy, czy nie widziałeś z pierwszej ręki, co się podoba. Jarzmo: automatyczne wielu ludziom. Opracowany przez PlatinumGames i wydany po raz pierwszy w 2017 roku, Jarzmo: automatyczne Jest to gra RPG osadzona 9000 lat w przyszłości, w której wcielasz się w małą grupę wyszkolonych w boju androidów. Koncentruje się głównie na walce typu hack and slash, ale zdarzają się momenty, w których piekło jest prostym strzałem.

Jarzmo: automatyczneGłówną sztuczką – i tym, co wyróżnia ją wśród zatłoczonych pól – jest to, że ma wiele zakończeń. Nie tylko dwie lub trzy alternatywy. Wszystko powiedziane, tam 26 różnych zakończeń. Większość z nich jest w najlepszym razie półpoważna (w tym ta, w której nie nosisz przedmiotu) Mówi konkretnie, że cię zabije jeśli go zdejmiesz). Ale pięć z nich jest legalnych, co oznacza, że ​​musisz wielokrotnie przejść ich kampanię, z różnych perspektyw, aby uzyskać całą fabułę.

Jarzmo: automatyczne Jest to wycieczka narracyjna sama w sobie, co może częściowo wyjaśniać jej niedawne odrodzenie kulturowe – ponownie, z powodu tych sekretnych drzwi.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy członkowie Jarzmo: automatyczneSpołeczność sieciowa była zirytowana tym, że gracz prosił o „kościół”, który nie pasuje do żadnych znanych obszarów gry. Niektórzy ludzie nazywają bzduryJednak dowody wideo dotyczące wcześniej nieodkrytego obszaru pojawiły się na początku zeszłego tygodnia. Mimo to drzwi do obszaru wydawały się intrygująco dostępne tylko dla jednego gracza.

Okazuje się, że po tygodniu szalonych, napędzanych przez społeczność spekulacji Całość była kampanią wirusową Nowy zestaw potencjalnie zmieniających grę ulepszeń dla modów, których projektanci twierdzą, że planują wkrótce udostępnić narzędzia opinii publicznej, prawdopodobnie zmieni grę. Innymi słowy, Jarzmo: automatyczne Niedługo będzie domem dla naprawdę dzikich kreacji społeczności.

To nie wszystko. w lutym, Wydawca ogłoszony przez Square Enix Wyprodukuje adaptację anime Jarzmo: automatyczne. (Szczegóły są obecnie skąpe.) jarzmoHistoria jest emocjonalnie rozgałęziona i niszczycielska, ale jest też bardzo osobista w sposób, w jaki mogą być tylko gry. Bez względu na to, jak doszedłeś do ostatecznego wniosku, prawdopodobnie dotarłeś tam inną drogą przez kogoś innego. Jedynym sposobem, aby naprawdę zmierzyć anime z jego źródłem, jest odtworzenie tego materiału źródłowego.

Poza tym, chodź: chociaż kalendarz wydań ma wkrótce nabrać tempa, teraz jest suchy AF. Jeśli chcesz umieścić coś w swojej pierwszej łatce zaległości, trudno będzie ci zrobić coś lepszego. Jarzmo: automatyczne.

Kilka wskazówek dla nowicjuszy: uzgadnianie wielu plików zapisu i Uważaj na ryby!.

READ  Round Up: Recenzje dla Ghoul Tactics: Reborn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *