New York Yankees nabywają startera Frankie Montas, najbliższego Lou Trevino Oakland Athletics

New York Yankees pozyskali prawicowego gracza Frankie Montas i bliżej Le Trevino W poniedziałek Yankees ogłosili umowę z Oakland Athletics.

Pierwsza rodzina to Ken Waldichuk, JB Sears, prawa ręka Luis Medina, a druga Cooper Bowman z Yankees. Valdichuk, 24, był piątym co do wielkości potencjalnym graczem w systemie ranczo Yankees, według MLB.com.

AL-Best Yankees miał napięty termin, zdobywając obrońcę Andrzej Benintende i lojalny ascendent Scott Evros Przed umocnieniem i tak już silnych obrotów i przejęciem Montas i Trivino.

Umowa Montasa jest drugą, która obejmuje bardzo potrzebne zdjęcia w tym tygodniu, po tym, jak Seattle przejęło prawego Luisa Castillo z Cincinnati Reds za pakiet czterech prawdopodobieństw.

Montas, 29-latek, który nie kwalifikował się do bezpłatnej agencji aż do sezonu 2023, pokazał błyski doskonałości od czasu podpisania kontraktu z Bostonem w 2009 roku. Zanim przeniósł się do A’s, handlował z Chicago White Sox i Los Angeles Dodgers , gdzie prosperował w ciągu ostatnich sześciu sezonów w meloniku, który w tym sezonie zdobył 104,2 przejazdów z 3,18 piłek z 109 trafieniami, 28 spacerami i 12 dozwolonymi podaniami do domu.

Kontuzja barku wykluczyła Montasa na początku lipca, ale powrócił z trzema seriami z rzędu, po których nastąpiło pięć i dwa zwycięstwa na starcie z Houston. To wystarczyło, aby próbka wylosowała szeroki rynek zespołów – duży i mały.

Yankees wygrali loterię Montas i dodali do swojej rotacji pierwszego gracza, który przeszedłby do play-offów dzięki kombinacji kortów z szybkim ślizgiem i podzieloną piłką, która okazała się skuteczna przez cały sezon. Montas rozegrał co najmniej pięć rund w 15 z 16 pierwszych startów, z wyjątkiem meczu, w którym został trafiony w rękę podczas powrotu i opuścił grę po 1,2 rundzie.

READ  Warriors, Bob Myers są obecnie w separacji w sprawie przedłużenia kontraktu: źródła

30-letni Trevino ma 1-6 lat, 6,47 ERA i 10 obrońców w tym sezonie. Arbitraż kwalifikuje się w przyszłym roku i nie zostanie wolnym agentem do 2025 roku.

Valdychuk, który obecnie gra w Triple-A Scranton/Wilkes-Barre, jest 6-3 z wynikiem 2,71 ERA w 17 startach dla dwóch drużyn w systemie ligi niższej Yankees w tym sezonie i ma 116 trafień w 76 1/3 inningów.

26-letni Sears jest 3:0 z 2,05 ERA w 22 inningach dla Yankees w Major Leagues w tym sezonie i 1-1 z 1,67 ERA w 43 inningach w Triple-A. 23-letni City jest 4-3 z 3,38 ERA w 17 startach w Double-A Somerset w tym sezonie.

22-letni Bowman osiągnął w tym sezonie .217 z 8 home runami i 35 RBI dla Hudson Valley Class A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *