Blue Protocol dodaje wersje PS5 i Xbox Series, które zostaną wprowadzone na całym świecie w drugiej połowie 2023 roku

Wydawcy Gry Amazona i Bandai Namco online zwolnisz Darmowa gra wieloosobowy online RPG akcji niebieski protokół dla PlayStation 5i Seria XboxI komputer Przez parowy Na całym świecie w drugiej połowie 2023 r. firmy ogłosić. Zamknięte testy beta na PC odbędą się w pierwszej połowie 2023 roku.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem Oficjalna strona internetowa:

Opracowany przez Bandai Namco Online i Studio Bandai Namco Wydawany jest przez Amazon Games. niebieski protokół Jest to darmowa gra online dla wielu graczy RPG Gdzie stajesz się bohaterem własnej fantazji science-fiction przedsięwzięcie. Eksploruj piękny i niebezpieczny świat Regnas we wciągającym trybie wieloosobowym z rozbudowaną personalizacją postaci i PracaPełen akcji.

Ogromny świat i wciągająca przygoda

Masz misję odkrycia prawdy o swoim pochodzeniu. Podczas swoich podróży spotykasz ludzi z wielu światów i poznajesz nowych przyjaciół, z którymi dzielisz swoje przygody. W końcu stajesz w obliczu nieuchronnego losu, który zadecyduje o losie planety Regnas. Nadmierne wykorzystanie technologii spowodowało zniekształcenie czasoprzestrzeni, które ostatecznie pochłonie planetę Regnasa i spowoduje jej zniszczenie. Aby zmienić ten los, ty i twoi przyjaciele musicie udać się do nieznanego świata w poszukiwaniu prawdy i rozwiązania.

Dowiedz się więcej o rozległym świecie Regnas na stronie Świat i zapoznaj się z wciągającą przygodą na stronie Historia.

Pełna akcji walka

Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym graczem, oparty na akcji system walki oferuje konfigurowalne sterowanie i jest w stanie dopasować się do dowolnego stylu gry. Twoja klasa zależy od wybranej broni, dzięki czemu możesz dostosować się do wyzwań bez zmiany swojej postaci. konwertuje Pomiędzy pięcioma różnymi klasami, każda z unikalnymi umiejętnościami, które dodają mnożniki obrażeń, leczenie i efekty żywiołów, które można modyfikować i wyrównywać. Wyposaż się w kombinacje umiejętności, modyfikatorów i przyzywaj echa — mistyczne stworzenia czerpane z mocy planety, które zwiększają twoje umiejętności lub pomagają ci w walce — aby stworzyć niestandardowego bohatera pasującego do twojego stylu gry.

Uczyć się o niebieski protokółJego klasy, takie jak dzierżący dwa toporki Podwójny Uderzający i manipulujący żywiołami Tkacz Zaklęć, znajdują się w sekcji „Klasy” w strona odtwarzania.

Głęboka personalizacja

Twoja osobowość jest jego integralną częścią niebieski protokół. ulepszyć Twoja przygoda dzięki pełnej personalizacji postaci i walki. Kontroluj wygląd swojej postaci za pomocą niestandardowych rysów twarzy, fryzur, strojów i akcesoriów oraz wyrażaj jej osobowość za pomocą gestów i tańców, aby stworzyć dla siebie prawdziwego aktora charakterystycznego w grze. Eksploruj rozległy świat z różnymi wierzchowcami i twórz niestandardowe bronie i wyposażenie, aby uzyskać naprawdę wyjątkowe wrażenia.

Przygoda dla wielu graczy

Współpracuj jako zespół z innymi graczami, aby wykonywać zadania, walczyć z bossami i brać udział w masowych rajdach online na potężne potwory. Podczas wchodzenia do dowolnego lochu, rajdu lub misji dostępne są trzy opcje — Solo, Matchmaking i Recruit Party. Solo pozwala graczom zrobić to na własną rękę. Matchmaking losowo łączy cię w pary z dostępnymi graczami na tym samym poziomie. Rekrutowanie drużyn umożliwia przeglądanie drużyn stojących przed tym samym wyzwaniem. Jeśli zdecydujesz się iść sam, nie zapomnij zaoferować pomocy komuś w tym samym obszarze, aby uzyskać dodatkowe nagrody. Jeśli zdecydujesz się na bardziej formalną metamorfozę, możesz spodziewać się dodatkowych obrażeń i dodanych bonusów, takich jak regeneracja HP. Ponadto gracze na peryferiach zbierają niektóre przedmioty upuszczane przez wrogów, ułatwiając ukończenie niektórych misji i wyzwań na planszach przygód.

Przeczytaj więcej tutaj: Droga do przebycia.

READ  Sześć dziwnych, ale prawdziwych faktów na temat HomePod 2

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej.

Zwiastun The Game Awards 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *