Nie przegap tego odniesienia do GTA w Cyberpunk 2077

Cyberpunka 2077indywidualna rozbudowa, Iluzoryczna wolność, który pojawi się 26 września 2023 r., niosąc ze sobą nową historię i nową lokalizację do odkrycia. Jednak fani znaleźli jeszcze jeden wyjątkowy dodatek, który oferuje rozszerzenie: subtelny ukłon w stronę innej gry z otwartym światem, której akcja również rozgrywa się w fikcyjnej Kalifornii.

wcześnie Iluzoryczna wolność, V musi wykonać telefon do określonej postaci, aby posunąć fabułę dalej. Jak zauważyli niektórzy fani, na telefonie widnieje tajemniczy zestaw cyfr:

2×9
1×9 litrów
1×6
1×7
2×45

Cyberpunk To byli śledczy Szybko zapamiętuję podobieństwo do szczególnie imponującego zamówienia na fast food w 2004 roku Grand Theft Auto: San Andreas.

Gry Rockstar /james227uk

wcześnie San AndresA CJ, Sweet, Ryder i Big Smoke uderzyli w Cluckin' Bell, jeden z nich JTAParodia fastfoodu. Podczas gdy wszyscy zamawiają jeden posiłek, Big Smoke korzysta z okazji, aby uzyskać kalorie na swój dzień w następującej kolejności:

Dostanę dwie sztuki nr 9, duże nr 9, nr 6 z dodatkowym sosem, nr 7, dwie nr 45, jedną z serem i dużą butelkę napoju gazowanego.

Cyberpunka 2077 Nie są mu obce odniesienia do gier wideo i pisanki. Podczas pobocznej misji Delamine, Pewna zabójcza sztuczna inteligencja Brzmi jak strasznie dużo Kolejna cyfrowa dama narażona na morderstwo. Oczywiście nie brakuje tu odniesień Wiedźmin 3 Które lubią Cyberpunk, również opracowany przez CD Projekt Red. jest więcej San Andres Referencje w Cyberpunk Poza tym, jak kolejny przykład zamówienia Big Smoke w restauracji Capitan Caliente, i Rekreacja Grove Streetklucz San Andres Lokalizacja znajduje się w dzielnicy Santo Domingo w Night City.

CD Project Red/Endo-G

READ  Filmy emulujące Nintendo Steam Deck pobrane z YouTube

Ten sam telefon w środku Iluzoryczna wolność Można go również wykorzystać do połączenia z innymi uroczymi zabawkami, tak jak Wiedźmin 3Temat.

Miło widzieć subtelne ukłony i odniesienia do niedawnej przeszłości gamingu. Mam tylko nadzieję, że nie sprawili, że jestem zbyt głodny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *