Nikki Haley niespodziewanie pojawia się gościnnie podczas zimnego otwarcia „Saturday Night Live”.CNN

Sobotnia noc na żywo” powitał nieoczekiwanego gościa w ramach zimnego otwarcia programu komediowego w ten weekend.

Republikańska kandydatka na prezydenta Nikki Haley pojawiła się w ramach transmisji z ratusza CNN w Południowej Karolinie. Na widowni pojawia się jako „zaniepokojony obywatel”, który przesłuchuje byłego prezydenta Donalda Trumpa (w tej roli James Austin Johnson).

Po tym, jak gospodarze ratusza Kenan Thompson zagrał Charlesa Barkleya, a Bungie Johnson zagrała Gayle Kinga, były gubernator Karoliny Południowej Johnson-as-Trump wściekł się na niego, dlaczego nie chce z nim debatować, jakie są jego opłaty prawne i główna rasa. .

Kiedy Johnson zażartował, że Trump zamierza go pokonać w jego rodzinnym stanie, Haley wskazała mu, czy wygrał wybory prezydenckie w swoim rodzinnym stanie Nowy Jork.

„Wygrałem Staten Island i część Long Island, gdzie toczy się walka na pięści” – odpowiedział.

Gospodarzem wieczoru jest gwiazda „Niedźwiedzia” i niedawny zdobywca nagrody Emmy Niestety, Edebiri, po czym pojawiła się na widowni ratusza i Haley została zadana pytanie. Zapytał, co Haley powiedziałaby o notatce kandydata na prezydenta jako o „głównej przyczynie wojny domowej”. Kontrowersyjne poglądy Pod koniec ubiegłego roku.

„Myślisz, że zaczyna się na „S”, a kończy na „Lavery”? – zapytał Edebiri.

„Tak, prawdopodobnie powiedziałem to za pierwszym razem” – odpowiedziała Haley.

Pod koniec skeczu Haley mówi: „Na żywo z Nowego Jorku, jest sobotni wieczór!”. Jak zwykle na początku długoletniej serii NBC.

Będzie to debiut gospodarza Edebiri, a Jennifer Lopez powróci do „SNL” jako gość muzyczny. Ostatni raz Lopez była gościem muzycznym w 2000 roku. Trzykrotnie gościł w latach 2001, 2010 i 2019.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *