Nintendo ogłasza Everybody 1-2-Switch!, zamówienia przedpremierowe są już dostępne

Obraz: Nintendo

Nie, to nie żart — Nintendo ogłosiło już kontynuację tytułu startowego Switch 1-2-Switch, zatytułowanego Każdy ma przełącznik 1-2. Ta rewelacja jest następstwem plotek z czerwca ubiegłego roku.

Ten nowy wpis będzie edytowany w 30 Czerwca Do 29,99 $ (lub odpowiednik regionalny), a zamówienia przedpremierowe są teraz dostępne zarówno dla fizycznej, jak i cyfrowej wersji gry. Zgodnie z listą stron rozmiar pliku to 3,3 GB.

Oto trochę informacji o tym, czego można oczekiwać od Everybody 1-2 Switch, dzięki uprzejmości Nintendo.com:

Chcesz imprezować? Włam się do swojego systemu Nintendo Switch™ i śmiej się podczas następnej nocy z grami!

Zmiksuj swoje następne spotkanie z przełącznikiem Everybody 1-2-Switch! ™. Chwyć kontrolery* lub inteligentne urządzenia Joy-Con™ do gier imprezowych, które są łatwe do skonfigurowania i zawierają wszystko, od balonów po kosmitów i nie tylko! Osoby z Twojej następnej grupy mogą się wprowadzić i pokazać swoją pracę zespołową w tej mieszance dla wielu graczy.

Mieszanka gier i trybów, dzięki którym nie będziesz się nudzić!

Używaj kontrolerów Joy-Con lub inteligentnych urządzeń, łącz się i graj w gry. Podziel się na drużyny i zobacz, która grupa jako pierwsza wygra określoną liczbę meczów. Wiele gier ma kilka skórek, które zmieniają zasady lub dodają dodatkowe wyzwanie!

Każdy ma przełącznik 1-2
Obraz: Nintendo

Nie ma jeszcze zwiastuna – więc uważaj na to w najbliższej przyszłości. W nieco powiązanych wiadomościach Nintendo ujawniło dziś nowe zestawy kontrolerów Joy-Con w pastelowych kolorach. Więcej dowiecie się z poniższej historii:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *