Nowa aplikacja Microsoft Windows „One Outlook” zaczęła wyciekać

Nowy klient poczty e-mail Microsoft Outlook dla systemu Windows, Plik Projekt tzw. „One Outlook” Firma pracuje już od dłuższego czasu i wydaje się, że jest prawie gotowa na prime time. Niektórym użytkownikom udało się najpierw pobrać nową aplikację zauważony przez Centrum Windows, chociaż obecnie wydaje się, że działa tylko na kontach służbowych i edukacyjnych. Ci, którzy mogą się tam dostać, znajdą… cóż, dokładnie tego można się spodziewać.

Od dawna słyszeliśmy, że przyszłość klientów pocztowych Microsoftu będzie bardzo przypominać aplikację internetową Outlook i tak naprawdę wygląda na to, że nowa aplikacja jest właśnie taka. Jest znacznie lżejszy i prostszy niż poprzednie wersje programu Outlook dla systemu Windows i znacznie potężniejszy niż wbudowana aplikacja Poczta, którą również ma ostatecznie zastąpić. Cała aplikacja jest również hostowana online, ponieważ Microsoft nadal przenosi swoje usługi do Internetu, zamiast uruchamiać je wyłącznie jako aplikacje natywne. (Microsoft nie odpowiedział na prośbę o komentarz.)

Podobno aplikacja miała być testowana w 2021 roku, a w tym roku planowana jest wymiana innych klientów. Teraz wydaje się prawdopodobne, że Microsoft oficjalnie ogłosi nową aplikację na konferencji Build Developer Conference pod koniec tego miesiąca, a następnie zastąpi Pocztę, Kalendarz i ewentualnie inne wersje Outlooka. Jak to działa? Będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć nową aplikację, ale można śmiało powiedzieć, że aplikacje komputerowe, które służą jako powłoki aplikacji internetowych, mają nieco niepewną historię. ale z Microsoft Płatność długoterminowa za progresywne aplikacje internetoweWydaje się, że przyszłość nadchodzi w taki czy inny sposób.

READ  Przetestowaliśmy nowego asystenta pisania AI firmy Google

Przejście nie będzie łatwe, ponieważ wielu użytkowników programu Outlook ma długą historię sposobu działania aplikacji, a czystsze i bardziej spójne środowisko oparte na aplikacjach internetowych będzie wydawać się ogromnym odejściem. Co oznacza, że ​​przynajmniej przez jakiś czas Microsoft będzie prawdopodobnie nadal udostępniał użytkownikom wiele wersji Outlooka. Ale jej droga naprzód jest jasna: w przyszłości jest tylko jedno spojrzenie. Zaczyna się od sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *