Nuty Pacyfiku: Ayton, Lundberg, Lakers, Wiseman

Rynek słońca Środek Dender Eaton ona ma Kierowco zwolnij W ślad za Kevin DurantPopyt handlowy ESPN, ale Adrian Wojnarowski z ESPN spodziewa się, że wkrótce odbije. Występowanie w „NBA Today” (link do filmu), Wojnarowski powiedział, że dostępność Duranta wpływa na nieliczne zespoły, które mają wolne miejsce, a także na te, które mogą rozważyć podpisanie i wymianę umowy z Aytonem.

Dodał, że „najgorszym scenariuszem” dla Phoenix jest to, że ktoś da iTunes arkusz maksymalnej stawki, z którym Suns będą musiały zdecydować, czy dopasować, czy nie. Jeśli oferta Aytona zostanie dopasowana, minie cały rok, zanim znów będzie mogła handlować.

Phoenix jest oczywiście jednym z zespołów, do którego Durant chce dołączyć, a szczegóły umowy z iTunes mogą wpłynąć na to, co Słońca mogą zaoferować Sieciom. Wojnarowski powiedział, że sytuacja Duranta „skomplikowała czas” działania wolnej agencji Aytona.

Więcej z sekcji Pacyfik:

  • Gabriel Lundbergktóra zakończyła sezon podwójnym kontraktem, zamiast grać w lidze letniej, wróciła do Danii, ponieważ słońca Nie dacie mu żadnych gwarancji – pisze. Duane Rankin z Arizony. „Nie chciałem ryzykować gry w lidze letniej bez jakiegoś zabezpieczenia” – To prawda – powiedział Lundberg, który po dołączeniu do zespołu w marcu wystąpił cztery razy. „Nie chcieli mi tego dać, więc wróciłem do domu. Nie mogę ryzykować kontuzji bez zawarcia umowy. Moja rodzina zależy ode mnie, abym ich wspierała. „ Lundberg nie podpisał jeszcze nowego kontraktu za granicą, ale powiedział, że otrzymał kilka ofert.
  • Jak na przykład Lakers omówić możliwość Keri Irving Handluj z sieciami, oni też sprawdzili pociski Chronić Eric Gordon A Pacers Chronić Przyjacielepowiedział Wojnarowski w „NBA Today” (Link do Twittera). Obaj są byłymi klientami dyrektora generalnego Rob PelinkaLos Angeles prawie zamieniło się w Hielda zeszłego lata, zanim zdecydowało się kontynuować Russell Westbrook.
  • wojownicy Środek James Wiseman Nie oczekuje się, że zagra w piątkowym meczu, ale zespół planuje go użyć w pewnym momencie podczas Las Vegas Summer League, Tweety Anthony Slater z The Athletic. Wiseman, który opuścił cały sezon z problemami z prawym kolanem, wziął udział we wtorek w bójce 5 na 5. Jonathan Kuminga Dołącz do zespołu już dziś, a spodziewana jest również pewna akcja w grze (Link do Twittera).
READ  Studenci Oklahomy otrzymują zobowiązanie od QB General Booty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *